Ощадбанк

Василь Кіщук Василь Кіщук
19 декабря 2016, 13:08
1
Пропрацював біля 10 років на різних посадах, всі показники про прибутковість робляться за рахунок зарплат працівників, копійчаних, отримуєш зарплату робляться показники а на початку місяця керівник отримає премію за економію коштів які зекономив на зарплатах., ніхто із серойзних підприємців працювати не хоче, зкправки відмовляються від інкасаціі, дешевше інкасація з іншим міст і банків не треба платити відкати так і казали зміниться керівництво приходи.кредити це взагалі окрема тема без відкату отримаєш дулю з маком, як в анекдоті в бандитів дешевше.карточки це така деревяна штучка що нею не можна нічого оплатити через інтернет, один був плюс оплата комунальних без комісій і то забрали.
Ответ банка
Ощадбанк
21 декабря 2016, 11:14
Добрый день. Писать подобную искажённую лже-информацию об организации в которой Вы работали 10 лет — Вас отлично описывает как профессионала. Об рабочей этике не буду писать. Тот, кто хочет работать и совершенствоваться выполняет планы, прошу заметить — без личных вложений. Информация о «деревянных» картах и откатах — чепуха.

Комментарии (2)

+
0
Gabriell
Gabriell
20 декабря 2016, 7:40
#
Полностью поддерживаю! Подала заяву на увольнеие — ждите мой опус про Ощадвнутри
+
0
Василь Кіщук
Василь Кіщук
25 декабря 2016, 19:24
Косів
#
Під етикою розуміти що ти маленький працівник і повинен сидіти тихо не правильно, напевно таємний покупець Вам розказує що все класно!? Карточки я не можу приєднати не до одного сайту (ебей, амазон і ін) навіть робив карточку під іноземну валюту, а по іншому попробуйте отримати кредит.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться