Заморозив гроші на невизначений термін

SamuellJackson 9 апреля 2023, 17:31
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрийская, 12
Робив 3 рази депозит, на суму 300 000 грн
Після третього разу, банк заблокував вхід в додаток, в службі підтримки написали, що це не з їхньої ініціативи був заблокований рахунок і щоб звернувся до правоохоронних органів, на питання, яких саме правохоронних органів, мені нічого не відповіли, по телефоному дзвінку консультантка розказала що йде слідство і за 60 днів я зможу подати запит на розблокування рахунку, але це не точно. Ніякої конкретики чого заблокували, ким, через що. Кажуть що самі нічого не знають, бо не мають доступу до інформації.
Neobank
11 апреля 2023, 15:15
Добрий день. Обслуговування по вашим карткам було призупинено до встановлення правомірності платіжних операцій, оскільки до нас надійшло кільки запитів, в тому числі від кіберполіції. Будь ласка, зберігайте спокій, банк діє виключно в рамках діючого законодавства. Ваша ситуація у нас на контролі, як тільки буде прийнято відповідне рішення, з вами звʼяжуться наші спеціалісти.

SergeyNina
SergeyNina
9 апреля 2023, 19:11
Скорее всего это финмониторинг. Пробуйте обратиться в конкорд банк для разъяснения ситуации и точного ответа какие справки и за какой период нужно предоставить если это финмониторинг. Если это не поможет и вы не знаете ни о каком следствии обращайтесь в полицию пусть ищут все что открыто на вас. Возможно кто-то просто неверно ввёл идентифик код и он совпал с вашим. Но скорее всего первое.
SamuellJackson
SamuellJackson
11 апреля 2023, 10:15
Фінмоніторинг який не питає про походження коштів і блокує за власним бажанням рахунок і пише щоб звернутись без підстави в правоохоронні органи?

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Заморозив гроші на невизначений термін