Майже 8 місяців не можу отримати кошти

Shahvik 3 февраля 2023, 8:25
Вітаю, з червня не можу отримати кошти, заблокували вхід в додаток, сказали, що його заблокували, але не НЕОбанк, а кіберполіція, була типу скарга, Я звернулася до кіберполіція, виявилося що скарг не було.
Написала їм, сказали чекати місяців, тоді можу отримати кошти на рахунок. Чекала але нічого не отримала.
І 25.01.2023 отримала лист, що мені закривають рахунок, і треба надати реквізити на електрону пошту для отримання коштів, відправила, прийшла відповідь (що треба відправити лист через пошту або прийти на відділення), але Я знаходжуся на окупованій території Херсонської області. В нас з’явився укр. зв’язок, Я дозвонилася в банк, в мене взяли реквізити, але через 10хвилин передзвонили і сказали, що не можуть відправити мені кошти і що рахунок закрили, на моє запитання як можливо закрити рахунок з грошима і чому Я не можу їх отримати, відповіли, що не можуть більше дати інформації.
В мене питання як таке може бути? Що робити на лівому березі Херсонської області з дітьми без коштів, для існування, мені людина відправила допомогу, але Я не можу нею скористатися. Це знущання якесь, ми майже рік в окупації, знущань нам вистачає. Я просто в відчаї, тому що немає коштів навіть на елементарні речі.
Neobank
10 февраля 2023, 10:31

На жаль, зараз почастішали випадки неправомірної поведінки клієнтів банку, і банк, на власний розсуд або ж на запит органів влади, може заблокувати можливість користування рахунками.

При цьому, незважаючи ні на що, підтримка банку завжди допомагає клієнтам у вирішенні його ситуації й наданні відповідей на всі його питання.

Будь ласка, напишіть деталі операції, Ваші дані та телефон на адресу support@neobank.one

3 февраля 2023, 11:21
Автору отзыва уже это не первый банк отказывает в обслуживании по причине финмона,
Shahvik
Shahvik
4 февраля 2023, 8:45
Да, но с абанком быстро разобрались и выплатили деньги, а тут не ответа внятного ,ничего…
4 февраля 2023, 11:33
Ну с каждым разом все глубже и глубже будешь залазить в  *** .

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Майже 8 місяців не можу отримати кошти