olfr 30 ноября 2022, 14:48
Сьогодні 30.11.2022р., я спробував зайти в мобільний додаток Neobank, і дізнався, що не можу цього зробити, бо мій акаунт заблокований.

Написавши в підтримку, мені відповіли, що не можуть розблокувати картку, так як банк не є ініціатором блокування картки, і порадили звернутись в поліцію. При цьому на моє запитання відносно пояснення з посиланнями на правоохоронні органи (контакти слідчого/прокурора або іншу відповідальну особу чи орган регіону) мені не надали відповіді.
Банку, я надав всі необхідні дані по операціям на моїй картці, і вважаю зі сторони банку неправомірним утримання моїх коштів без офіційного на те повідомлення чи ухвали суду, про який мене мали б повідомити.
Neobank
8 декабря 2022, 12:47

На жаль, зараз почастішали випадки неправомірної поведінки клієнтів банку, і банк на власний розсуд або ж на запит органів влади може заблокувати можливість користування рахунками.

При цьому, незважаючи ні на що, підтримка банку завжди намагається допомогти клієнту у вирішенні його ситуації й наданні відповідей на всі його питання.

Ми взяли на додатковий аналіз ваше звернення. Очікуйте дзвінок від співробітника банку.

zig4free
zig4free
30 ноября 2022, 15:14
Законы Украины это дишло.

Сейчас суды лепят, как удобно нужным людям.
SergeyNina
SergeyNina
30 ноября 2022, 19:26
Наверное в поддержке не компетентный человек. Со стороны банка обязана быть видна причина блокировки Обратитесь к регулятору в нбу если банк не может ничего объяснить. Или в полицию сходите по месту жительству может кто-то на вас написал жалобу или вышла ошибка они увидят
Олександр Фронч
Олександр Фронч
9 декабря 2022, 16:08
Дякую за те що відповіли, також хочу зазначити, що я звернувся в поліцію і виконавчу службу, перевірив будь-які можливі скарги чи інші звернення на себе і нічого не виявив, що власне само собою зрозуміло.
Я законослухняний громадянин, але ваш банк свідомо самостійно звинуватив мене у якихось правопорушеннях та злочинах, обмовили мене і неправомірно утримуєте мої кошти.

Хочу повідомити також, що в свою чергу я вже повідомив про це НБУ і склав звернення до поліції, яке вже прийнято до розгляду.
Є Н
Є Н
2 января 2023, 9:54
Повідомте, якщо щось зможете вирішити.
oleksandr199
oleksandr199
5 июля 2023, 12:14
Вдалося вирішити , даний казус?

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Неправомірне блокування рахунку без пояснень причини блокування і надання відповідних документів