не банк, а шахраї

Graf91 10 октября 2022, 14:55
2,5 місяці тому мені заблокували рахунок і доступ до мобільного додатку, ніяк не повідомивши про це. Зв’язавшись з банком, мені повідомили, що мій рахунок заблокували через якусь заяву на мене в поліцію про якусь банківську операцію. Який саме та хто заявив мені не сказали, як і не сказали номер справи. Сказали, що протягом 30 днів відбувається внутрішнє банківське розслідування.
Я звернувся до поліції, у поліції нічого не знають ні про яку заяву і ні про яку справу. Після 2 місяців блокування, нічого не змінилося, я звернувся на підтримку банку з проханням пояснити ситуацію, вони сказали, що подали запит і зі мною зв’яжуться і вийшли з чату. Пройшло вже 10 днів після мого останнього звернення, і звичайно ніхто зі мною не зв’язався
За підсумком банк заблокував моїх понад 7000 грн без конкертної причини і не пояснює свої дії

14 ноября 2022, 13:59
В мене подібна ситуація була. Гроші віддали зразу після того як була написана заява в кіберполіцію і звернення в НБУ
vadim333
vadim333
18 ноября 2022, 19:03
А мені в кіберполіції повідомили що потрібна якась бумадка з цього недо банку щоб кіберполіція прийняла заяву. У вас не так?
21 ноября 2022, 19:27
Я просто скріни переписки з службою підтримки дав і описав ситацію. більше нічого