Приховані комісії, непрозорі тарифи, закриття тільки через відділення

Ілля Горбунов 3 сентября 2022, 20:06
Зовсім та абсолютно не задоволений банком. Це один з найгірших та найебззмістовних банків. Ніколи не відкривайте тут рахунок, картку, депозит кредит тощо! А якщо роботодавець зобов’язав вас відкрити зарплатну картку, то вимагайте переведення в будь-який інший банк!
Проблема в тому, що у банка дуже погані та зовсім незромілі та непрозорі тарифи, постійно є скісь скриті та приховані комісії. Поповнення картки коштує 0.5% чи скількись там, нащо мені тоді її поповнювати та користуватись, якщо я ще маю за це платити??? Який тоді мені сенс це робити, якщо є моно, де все безкоштовно? Якийсь брєд, ще й неможливо закрити картку онлайн! Можна тільки ту, що була відкрита онлайн, але чому не можна всі? Ні хочу більше нічого мати з чим банком та при найближчій нагоді знайду час поїхати у відділення (їхати у відділення в 2022 році, Карл, втф?) та закрити цей непотріб.
Neobank
5 сентября 2022, 18:04
Тарифи до картки «Зарплатна Конкорд» розміщено на офіційному сайті банку https://concord.ua/card/specialized/zarplatnaja-karta, і Ви маєте можливість ознайомитись із ними в будь-який момент. Ми розуміємо Ваше невдоволення, але картка «Зарплатна Конкорд» має спеціальний режим функціонування та призначена для зарахування саме зарплати. Зарплатна картка суттєво відрізняється від картки МОНО чи, наприклад, NEOCARD і режимом, і тарифами.
Якщо Ви хочете мати картку, яка вміщує всі перераховані Вами переваги, ми рекомендуємо Вам завантажити додаток NEOBANK для всіх і замовити картку NEOCARD: зарахування – безкоштовно, перекази та зняття – до 10 000 грн на місяць безкоштовно (детальні тарифи: https://all.neobank.one/doc/neocard-tariffs.pdf). Ви зможете безкоштовно перераховувати зарплату на NEOCARD в додатку або надати роботодавцю заяву на перерахування зарплати одразу на NEOCARD.
Минфин
Ответ администратора
4 сентября 2022, 10:17
Відгук зарахований (на 04.09.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

Ілля Горбунов
Ілля Горбунов
7 сентября 2022, 8:38
Це зрозуміло що вони є на сайті, але чому клієнт має заходити на сайт та дивитись щось там? Ви бачили тарифи моно, ПУМБ, альфи? Максимально прозорі та зрозумілі. Є чому повчитися 😉 А про закриття тільки у відділенні так і не відповіли…

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Приховані комісії, непрозорі тарифи, закриття тільки через відділення