Подякував МТБ🤝

Demochkooi 21 ноября 2022, 16:34
В травні 2022 року отримали кредит на поповнення обігових коштів нашої ферми (СВК «Ягідки»). Ситуація для нас була критична (власне як і для багатьох підприємств України в цьому році. Наше підприємство знаходиться у Бучанському районі Київської області і було під окупацією.
Колектив СВК «Ягідки» твердо вирішив відпрацювати сезон та внести свій вклад в економіку воюючої України.

Через підвищення цін на матеріали і послуги, необхідні для виробництва нашої продукції, виробничий сезон для нас був під великим питання, Без кредитора точно.

Ми звернулись до МТБ…далі тільки подяка! Колективу банку за злагоджену роботу, клієнтоорінтованність, максимальну увагу до наших потреб та побажань. Враховуючи короткі терміни, в які ми гостро потребували підтримки — команда МТБ працювала екстра швидко та якісно. Інколи з посадовцями зв’язувались навіть у не робочі дні, отримували консультації та радились. Підібрали для нас максимально оптимальний варіант позики😘
Складалося відчуття, що колектив банку переживає за наш бізнес не меньше за самих нас👍 це прекрасно, коли всі роблять те, що вміють найкраще — ми вирощуємо орнанчні ягоди, банк шукає та надає нам максимально підходящі послуги та ресурси. Український банк працює для українських підприємств.
Особлива подяка Наталії Рахновецькій — дякую🤝 Та пробач бо тебе ми мучили конкретно.
Кредитному комітету — за довіру та адекватну оцінку наших потреб та можливостей👍
Голові правління теж подякували — хороший банк, колектив, атмосфера, так тримати 👍
Всьо, бувайте здорові!
Слава Україні!
МТБ Банк
22 ноября 2022, 9:34
Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи! МТБ Банк докладає всіх зусиль, аби український бізнес відчував професійну підтримку з боку українського Банку-партнера. Завжди Вам раді та раді разом плідно співпрацювати задля спільної мети – найкращого майбутнього нашої країни.

Курс валют в МТБ Банке

Курс валют в МТБ Банке