Банк вводит в заблуждение клиентов

kdnepr 31 октября 2022, 15:29
при переводе денег между своими счетами в мобильном приложении пишет что комиссия 0, а после перевода снимается комиссия
я специально спросил в поддержке перед тем как делать операцию, и мне ответили что между своими счетами без комиссии
а в итоге сняли комиссию, я буду жаловатся в НБУ
МТБ Банк
1 ноября 2022, 16:48
Ваше звернення обов'язково буде розглянуто. Повернемось до Вас із відповіддю найближчим часом, як тільки з'ясуємо деталі!

MTB БАНК
MTB БАНК
4 ноября 2022, 9:42
Шановний Костянтине Костянтиновичу, у вас був розміщений депозит у МТБ Банку і до нього підв'язаний поточний рахунок, а не картковий.

У зв’язку з чим, після закінчення дії депозиту, ваші кошти перейшли на поточний рахунок і ви переказували кошти в МТВ360 з поточного рахунку на депозитну картку МТБ Банку.
При перерахуванні з поточного рахунку на картковий спрацьовує комісія на вході за безготівкове зарахування — 0,9% = сума 2125,72*0,9% = 19,13.

Саме зараз вся команда активно працює над тим, щоб відображення цієї комісії в МТВ360 було доступне та відображалося користувачеві відразу. Приносимо свої вибачення за незручності.

Так як це технічна несправність з боку банку, протягом 3х робочих днів ми повернемо вам суму сплаченої комісії за переказ коштів.
kdnepr
kdnepr
18 ноября 2022, 17:39
Банк вернул списанную комиссию,проблема решена,всем спасибо

Курс валют в МТБ Банке

EUR 42.3 43

Курс валют в МТБ Банке

EUR 42.3 43
Главная / Банки Украины 🏦 / МТБ Банк 💰 / Отзывы о МТБ Банке 📝 / Банк вводит в заблуждение клиентов