Забрали можливісь дострокового продажу військових облігацій

Sprr 6 июля 2024, 13:11
Завжди любив даний банк за високий рівень надання сервісу і обслуговування, що банк завжди попереджав про якісь зміни які можуть повпливати на клієнта, але на жаль цей рівень сервісу змінився в протилежну сторону. Забрали можливість продавати військові облігацій без попередження, в службі підтримки сказали, що до кінця терміну дії облігації не буде можливості їх продати. Ці кошти дуже потрібні зараз і в най необхідніший момент банк підвів мене. Я розумію, що банк не зобовязаний їх викуповувати, але завжди про такі зміни завчасно попереджали. Тепер у Вас мінус один ФОП клієнт (
monobank
monobankua 6 июля 2024, 14:54
На поточний момент з нашого боку відбувається оновлення процесу продажу, що впливає на можливість здійснювати цю операцію у застосунку.
Приносимо вибачення через тимчасові складнощі, намагаємося вирішити питання якомога скоріше. Як тільки процес буде налаштовано, можливість продажу облігацій з'явиться знову у застосунку.

hisiheb945
hisiheb945
13 июля 2024, 18:21
А попереджати то ні ні, то не по нашому.
Inflation7
Inflation7
15 июля 2024, 13:08
Теж не зміг продати облігації коли було дуже потрібно.

>> в службі підтримки сказали, що до кінця терміну дії облігації не буде можливості їх продати
>> На поточний момент з нашого боку відбувається оновлення процесу продажу, що впливає на можливість здійснювати цю операцію у застосунку

виглядає наче просто якась нова «вказівка» зверху

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Забрали можливісь дострокового продажу військових облігацій