НЕ перестають неприємно дивувати

Mykhailo Stepanov 5 июля 2024, 19:01
5 липня 2024 скінчився депозит 1000 євро. Телефоную щоб дізнатись процедуру зняття. Мені пропонують безліч варіантів зняття готівки в кассі, але… на 11 липня найближчий! Далі 16-го…або 18-го! Тобто через тиждень! 1000 євро! Я розумію специфіку банку але, якого…я повинен з такою мізерною сумою підлаштовуватись під банк, та ще й чекати тиждень! Я вже не кажу про те що депозит відкритий 2 квітня на три місяці чомусь закінчується 5-го числа! Оформив скаргу № 5853157. Не хочу чути пояснень і вибачень. Не хочу ніяких уточнень і телефонних дзвінків з боку банку! Пишу для людей щоб знали і розуміли що собою являє цей продукт від «Універсалбанку»
monobank
monobankua 5 июля 2024, 20:52
Дуже шкода, що виникла така ситуація з замовленням валюти.
Через те що попереду небанківські дні та через загальну ситуацію в країні, для замовлення та підготовки валюти в касі банка — партнера може знадобитися декілька днів.
Колеги зафіксували ваше звернення та детальніше проаналізують ситуацію.
Обов'язково зв'яжемось з вами коли буде нова або додаткова інформація щодо можливості швидше отримати валюту у вашому місті.

5 июля 2024, 19:21
Ну перше, у вих дні банки не працюють
по друге, монобанк не може керувати залишком коштів у банку-партнера
, можливо ви не знаєте, але через це замовлення робиться за пару днів до зняття, щоб була в касі доступна сума і валюта
5 июля 2024, 19:21
А ще підкажіть, 1000 євро це мала сума?)
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
5 июля 2024, 19:55
Ну не прям так уж и много, только в Украине гривна в обиходе, валюту банки не должны в отделений хранить
Mykhailo Stepanov
Mykhailo Stepanov
10 июля 2024, 12:28
По перше, 5 липня не вихідний…як і 8,9,10…12…та 15-те…
по друге, про «керування залишком» я нічого не казав…
До речі термін «пару днів» це не те що стосується фінансових операцій.
І останнє: коментуючи відгук, будь ласка будьте уважніше до його змісту і не займайтесь флудом
Danilich
Danilich
5 июля 2024, 20:45
Куча банков привозит валюту максимум на 3 рабочий день от дня заказа, в среднем 1−2 дня. Все остальные банки, которые не вписываются в данный интервал — шлак или мутят с деньгами клиента, чтоб подольше отдавать.
Другие мутки с депо, это у них 1 месяц может считаться за 33 дня, так что 3 месяца будет 99дней
Потому что моно это прокладка, покупающая валюту у других банков
SergeyNina
SergeyNina
5 июля 2024, 22:00
Могут ещё привезти хлам под ваш заказ
oleksdesigner
oleksdesigner
6 июля 2024, 8:30
Не раджу вам тримати валютні депозити, окрім замовлення за тиждень, вам привезуть затертий мотлох 1996 року і так по колу будете знімати декілька місяців поки привезуть нормальні купюри, а не сміття під утилізацію. Якщо в касі буде мотлох одразу відмовляйтесь до того як касир видасть вам гроші бо потім ви його здасте лише на інкасо під 50% вартості

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / НЕ перестають неприємно дивувати