Монобанк це шахраї!!!

Thomas Shelby 8 июня 2024, 11:47
Нікому не раджу використовувати монобанк для більш меньш середніх або великих коштів. Максимум що можна довірити гороховському та монобанку це поповнення мобільного телефону. Фінмоніторінг і постанови НБУ діють відносно всіх банків України, але так нахабно та безглуздо блокують особисті кошти клієнта тільки монобанк. Про фаховий рівень працівників служби підтримки і фінмоніторінгу я взагалі мовчу, це ДНО. Блокують кошти на 60 діб прикриваючись договором який ніхто не читає і без рішення суду, без жодної законної підстави на це ти як клієнт не можешь розпоряджатися СВОЇМИ коштами. Ще раз, це не кредитні кошти, а саме твої власні кошти. Загрузив довідки їм, вони вже 8 днів не надають відповіді, а пишуть що треба очікувати результати перевірки. Це жах!!! Якщо вас не влаштовують мої документи, то давайте розривати договір і поверніть мої кошти. Говорять, ні, треба очікувати 60 діб, це прописано у договорі. Тобто я дарую свої кошти на 60 діб БЕЗКОШТОВНО пану гороховському. Він мені чомусь гроші безкоштовно не надає ніколи. Походження цього пана дає собі знати у роботі банку, це факт. Друзі, не майте справ з цими шахраями, будете дуже розчаровані. Максимум поповнення мобільного та покупка у АТБ на суму не більше 400 грн. Більшу суму довіряти цим шахраям не варто. Дуже наглий банк. Без честі і гідності. Мене нудить від вас, монобанк, всі працівники монобанку та особисто від гороховського 🤮
monobank
monobankua 8 июня 2024, 16:23
Розуміємо, що перевірка це завжди неочікувана ситуація. Але на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам. Наразі питання в роботі, колеги аналізують інформацію, надані документи та пояснення. Фахівці зв'яжуться з вами за результатами перевірки, для надання відповіді або для запиту додаткової інформації

8 июня 2024, 12:34
Крипта? Казино?
Thomas Shelby
Thomas Shelby
8 июня 2024, 16:32
Відповідь монобанку, як завжди тупий копіпаст, який не несе ніякої корисної інформації. Нікчеми. Розірвіть договір зі мною та віддайте мої ГРОШІ, шахраї !!! 8 діб вони проводять перевірку документу, який складається з 1 аркушу!!! Мразоти
8 июня 2024, 17:21
Темки — схемки, крутки-мутки? У кого все прозрачно проблем не возникает, а проверки занимают не более пару дней.
ch777
ch777
8 июня 2024, 17:32
60 днів це брехня та самоправство. Так вам скинули загальний шаблон повідомлення. Тут взагалі краще ніяких грошей не тримати, лише тільки розраховуватись за рахунок кредитного ліміту, люди по півроку вибивають обратно свої гроші, які блокують під надуманими причинами. Пишіть одразу скаргу в НБУ про порушення строків фінмоніторингу та те що ви вже надали усі документи, а те що вони їх розглядають півроку це вже їх проблеми

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank