Монобанк-ви найкращі !

Dan2210 4 июня 2024, 7:00
Моно-найкращий з найкращих!
Процвітання вам та вдячних клієнтів!
monobank
monobankua 4 июня 2024, 12:21
Дякуємо за теплі слова, це багато для нас означає:)

Dan2210
Dan2210
4 июня 2024, 8:08
З моно я з 2017 року-і не перестаю пишатися тим, що в Україні є такий клієнтоорієнтований, розвинений, зручний та мобільний банк! Я приймаю участь майже в усіх програмах банку-кредитній, оплаті частинами, кешбек, депозити, акції і завжди задоволена обслуговуванням та технічною підтримкою Банк, в якому о першій годині ночі можливо отримати професійну консультацію, відкрити за 10 хвилин валютну картку та допомогти людині, яка в цей час знаходиться за кордоном дійсно визиває захоплення Коли в мене виникла проблема, і звернення до банку з поясненням ситуації допомогло не позбутися особистих коштів це визиває захоплення в кубі і щиру-щиру подяку! Недарма моя сім'я називає мене неофіційним амбасадором банку-я хвалю моно і на роботі і серед друзів та ще раз дякую його засновникам, керівникам та робітникам підтримки Моно-найкращий з найкращих! Процвітання вам та вдячних клієнтів!

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903