Monobank — це ***

Роберт Нєщадін-Шевцов 30 мая 2024, 13:41
1. У січні 24 безпідставно та не пояснюючи причин заблокували доступ до картки, до грошей.
2. Служба підтримки (дзвінки та телеграм) проблему не вирішує, ігнорує.
3. Звернувся з листом про закриття рахунків та про повернення мої грошей.
4. Повертати гроші відмовились. Користуються тим, що на фронті та не можу особисто звернутись до «точки видачі» або «здійснити відеодзвінок».
5. Банк продовжує якийсь операції, але навіть поглянути що він там робить не можу. Банк повністю закрив доступ до рахунку, просту виписку переглянути не маю можливості. Та продовжує ігнорувати вимоги щодо повернення грошей.
6. Подав скаргу до НБУ. Готується звернення до Прокуратури.

Для Монобанка особисто повторюю — Поверніть гроші.

Моя особиста — банк ***.
monobank
monobankua 30 мая 2024, 17:08
Ваші картки були заблоковані з метою безпеки, оскільки ми не змогли вас ідентифікувати. При цьому типу блокуванні доступ до застосунку у клієнта залишається.
Для зняття обмежень, нам необхідно ідентифікувати вас як власника рахунку, щоб мінімізувати фінансові ризики. Тому пропонуємо вам ідентифікацію відеодзвінком.
Процедура відеодзвінка абсолютно безпечна, швидка та легка.
Ви можете звернутись до підтримки та ми надамо посилання для відеодзвінка, коли у вас з'явиться така можливість.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

30 мая 2024, 14:22
А до чого тут прокуратура? Для красного слівця?
Вона не слідкує за законністю цивільно-правових відносин та не регулює банківську діяльність.
Той самий випадок, коли бовкнув не подумавши…
31 мая 2024, 10:04
Моя люба, якби прокурори займалися лише тим, що вказано в їхніх посадових інструкціях, то світ був би безмежно прозаїчним. Хіба не приємно думати, що вони можуть вносити нотку інтриги навіть у найсухіші справи? Але, все одно дякую за вашу думку.
30 мая 2024, 15:45
Потрібно було одразу через 3 дні кидати скаргу в НБУ за порушення строків фінмоніторингу, якщо й там ігнор — звертайтесь до суду щоб наказати банківських шахраїв
31 мая 2024, 9:30
Так звертайтесь до суду, бажано до того, що в серіалах знімають.
Бо в реальнім суді через пару років та три пройдених інстанції добʼєтесь хіба що розблокування рахунків =) І то не факт.
31 мая 2024, 10:26
Банк причини блокування не повідомляв. Зв’язок поганий. Найближча пошта кілометрах у 60. Працюючий суд ще далі. Та й були інші, цікавіші справи.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
31 мая 2024, 9:15
Лучшее в совбез оон
31 мая 2024, 10:16
Монобанк у відповіді бреше:
1. Я не маю доступу.
2. Банк вмикає дурня, щоразу пропонуючи здійснити відеодзвінок або звернутись особисто до пункту видачі, ігноруючи відсутність такої можливості.
3. Особу мою як власника рахунку ідентифіковано так само, як й волевиявлення щодо грошей, як мінімум двічі при поданні відповідних звернень.

Чи Монобанк мріє щоб я зник на фронті, та він залишить гроші собі? Так їх же там небагато.

Жарти жартами, але у вас є звернення, особу як власника рахунку встановлено, волевиявлення власника щодо грошей також є. Повернить гроші.
31 мая 2024, 20:03
1. це тому що це анонімна контора яке має дуже далеко відношення до справжнього банку
2. тощо у підтримці сидять студенти, які працюють з дому за копійки, вони скидають у відповідь лише те що прописано у правилах, якщо вони відступають від регламенту, вони отримують догану, яка вираховується з зарплати, вони будуть це скидати 1000 раз по колу.
Записуйте всі розмови та робіть скриншоти
3 июня 2024, 12:14
Зв’язок відновився. 31 травня 2024 року банк гроші повернув. Питання закрито.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank