Не компетентності установи

sasarabokon 23 мая 2024, 9:30
Бажаю здоров’я. Виконавча наклала арешт на мої рахунки. Прийшла одна і таже постанова 2 рази. Одну зняли арешт, а другу ні постанова один і той же номер. Пишу в службу підтримки вони відповідно просто не мають бажання щось робити. Всі банки підключені до єдиного реєстру. Арешт зняли всі крім моно банку. Видно особливий банк, як хочу то і роблю називається. Обурення нема меж. До речі ви блоканули мої кошти не багато, но блоканули. Не рекомендую цей банк
monobank
monobankua 23 мая 2024, 14:58
Встановлення обмежень на рахунки, як і зняття обмежень відбувається лише за запитом від виконавчої служби.
Якщо в банк надійшло декілька арештів за різними рахунками клієнта, або декілька однакових постанов, то для зняття арештів нам потрібна така ж сама кількість постанов про зняття.
Для вирішення питання просимо вас звернутися до виконавчої служби з проханням надіслати в банк додаткову постанову про заняття обмеження.
Додатково передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

23 мая 2024, 10:02
Як так. Що проблема рішення уже є а зі мною ніхто не зв’язується. Ну банк в свому репертуарі.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
23 мая 2024, 12:10
Бо відгуки на «мінфіні» не є офіційним каналом коммунікації.
23 мая 2024, 16:06
А єдиний реєстр що до вас не має значення? Всі банки які були рахунки розблокували,навіть ощад банк який зовсім роботу свою не робить і то розблокував. Я написав в міністерство юстицій заяву,і на вас теж в Нацбанк. Так що ждем відповіді. Ні будемо подавати до суду,а що по закону так по закону.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не компетентності установи