Монобанк не виплачує мої власні кошти

Andriy1306 12 мая 2024, 13:23
Монобанк заблокував мої картки (фіз та фоп) на який залишилось чимало коштів. Заблокували то заблокували, піду в інший банк, суть не в цьому. Через підтримку поспілкувався щоб перевести мої кошти в інший український банк, вже мучаюсь з цим більше місяця, все ніяк вони мої гроші не виведуть. Перша проблема була що інший банк відмовив в прийнятті коштів, а монобанк мене не попередив що транзакція не пройшла, вимушений був заново підписувати заяву на переказ але вже в інший банк. Спочатку мали вивести щ фоп на фоп, але в низ не вийшло, вирішили спочатку з фоп на чорну карту кинути і потім на фіз карту іншого банку, наразі досихпір чекаю поки виведуть (5 днів пройшло від підписання останньої заяви, а регламент 3 робочі дні).
+ банк катигорично відмовляє мені в виоді моїх коштів з фоп в готівку, навіть багатьма платежами щоб їм було не так накладно. Ця вся іпопея триває з 8 квітня, тому хто лумаж відкривпти в моно карту ФОП десять раз подумайте чи воно вам треба, підтримка банка кормить кожен день сніданками що кошти скоро надійдуть, 0 документів що вони їх відправили і тд. Банк справді🤮, нікому його не порекомендую і тепер переманюю інших підприємців переходити в більш адекватні банки (вже трьох переманив, вони перейшли і чим сильно задоволені).
monobank
13 мая 2024, 15:40
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та проведемо роботу над помилками
На поточний момент колеги працюють над виведенням коштів згідно з заявою, яку ви підписали

Danilich
Danilich
12 мая 2024, 15:46
А еще тут нахваливали «виртуальный банк» — от таких шаражек подальше бежать надо не то что деньги свои доверять, а тем более бизнес счета. Все отношение «виртуального банка» проявлятся в таком паскудном виде. Наличкой не хотят выдавать то что финмон избавляется от ваших денег с комментарием ст 15 про отмывание денег и терроризм, а выдать налом — значит ваши деньги прошли финмон, они еще никому налом не выдавали то что запрещено
vladyslav1122
vladyslav1122
12 мая 2024, 17:08
Ви мабудь тут «не місцевий» і поки що навіть не уяляєте як ви попали крупно. Тепер ці гроші ви майже нікуди не виведете. а туди, куди виведете, відразу заблокують, якщо пропустять транзакцію. Ваші гроші тепер в довгому транзиті, і невідомо взагалі ви побачите їх тепер чи ні. такі реалії
ch777
ch777
12 мая 2024, 17:25
Може до автора дійде, що не потрібно класти гроші в усілякі анонімні клопобанки без адрес, які максимум ухиляються від прямого спілкування з клієнтом та потім грають його грошима та ним як у футбол)
Illja
Illja
12 мая 2024, 22:12
Чому банки переводять гроші на рахунки в інші банки, а не виплачують готівкою через касу?
13 мая 2024, 18:47
Тому що це буде тупий обнал грошей, які не пройшли фінмон.
Margarita07
Margarita07
12 мая 2024, 23:09
У мене та сама ситуація ((Тільки я мучаюсь вже майже 2 місяці. Як знайдете якийсь вихід, то дайте знати, будь ласка, якщо не важко.
Надія Сайко
Надія Сайко
14 мая 2024, 12:15
Монобанк довів мене до лікарні, без всяких причин, без подробиць залишили без усього, начебто повернули кредитний ліміт на 15 тисяч, но це був обман, і забрали гроші, погасивши відразу весь кредит більше не давали, хоча не було не єдиного прострочення по кредиту, все було вчасно. Так посварилась з менеджером, що на декілька днів, злягла у лікарню з серцем. Тепер із-за цього почалися серйозні фінансові проблеми, бо просто так залишиться майже без 30 тисяч гривень за один місяць, дуже вдарило по фінансам. Мій чоловік знаходиться у ЗСУ, і йому теж стало погано, із-за того що я потрапила у лікарню, через байдужість, безвідповідальність, та жадібність ость таких банків. Я просто не розумію за що, за що зі мною так поступили, я порядна людина, яка старалась бути чесною, но монобанк таким не являється.
14 мая 2024, 12:40
В житті не повірю, що банк так повівся із сумлінним корисутвачем кредитною карткою.

Якщо правда не було просроченого грейсу, можливо поповнювали мінімальним платежем і одразу знімали, не маючи наміру в найближчій час гасити тіло. така схема довічного кредиту зараз не працює, банки давно прочухали та просто ріжуть ліміти в нуль.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк не виплачує мої власні кошти