Самий жахливий банк в Україні

Користувалася банком декілька років, недавно виводила кошти з криптобіржі через п2п, після чого попросили підтвердити через дію, що це була я. Все зробила як було потрібно, сказали регламент 48 годин, пройшло більше часу, після чого прийшла відповідь що вимушені закрити рахунок, без пояснення причин. Як би не просила, відновленню не підлягає, хоча шкода, був нормальним банком до пори до часу. Зараз потрібно вивести кошти з картки, та банки. Я надіюсь це не буде длитись пів року, і прошу працівників звернути на це увагу та виконати так би мовити останнє побажання клієнта чим скоріше!!!
monobank
18 апреля 2024, 11:21
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку

18 апреля 2024, 0:45
UPD: Сталась дуже цікава ситуація з виводом коштів) Створила заявку на вивід, залишок був 14001,1 мені надіслали документ на підпис, а в документі то вказано залишок 3621,03. Я написала в підтримку, там принесли вибачення і переправили як потрібно на 14001,1, но мене цікавить це куди ділись 10380,7 по першому документу) В підтримці на це запитання, точної відповіді так і не надали) Дуже цікаво прям виходить, якщо би я не звернула увагу на документ, і просто підписала
18 апреля 2024, 5:19
Автор. Но криптой то вы занимались, а не банк. Так почему вы банку «единицу» поставили, а не себе ?
Неужели вы не знаете элементарного — то, что Нацбанк требует операции с криптой проверять финмониторингом ?
Операции с криптой банк просто обязан финмониторить на предмет касательства закону Украины «об отмывании преступных средств»

Странные люди. Сами себе на задницу приключений ищут, но виноват у них банк
18 апреля 2024, 11:12
Так була би перевірка, є все що потрібно . А тут без всяких пояснень просто блокування, і плюс дуже цікава ситуація з виводом коштів які залишились. Тому привласнити собі трішки більше 10 тисяч гривень це теж не жарти.
18 апреля 2024, 13:50
??? А как вы себе представляете финмониторинг БЕЗ блокирования? Какой смысл проверять преступные деньги у человека или нет, если он просто выведет их, потому, что счёт не заблокированн. Естественно банки блокируют деньги при мониторинге, что бы потенциальный преступник не мог увести деньги
ch777
ch777
18 апреля 2024, 23:22
«банк в Україні» — такого офіційно взагалі банку не існує, а тримали ви гроші у ненадійному смітнику, який ховається від клієнтів у анонімних месенджерах та на сайті навіть адреси не має. І це позорище ви ще називаєте «банком»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Самий жахливий банк в Україні