Добігає кінця третій тиждень процесу відкриття рахунку…

azakharchuk 31 марта 2024, 15:34
Не вдається відкрити рахунок і стати клієнтом monobank. Два з половиною тижні тому встановив аплікацію, надав всі необхідні дані і застряг на екрані «Перевіряємо ваші дані», де знахожуся і по цей день. Чесно кажучи, за цей час можна відкрити рахунок навіть в банках забюрократизованої Європи, і це дуже сильно дисонує з рекордним часом реєстрації (1 хвилина 43 секунди).

Протягом цього часу декілька разів звертався в чат служби підтримки, представники якої не дають жодної конкретики. Пару разів отримував від них однакову відповідь «Наші колеги займаються вирішенням вашого питання. Ми будемо тримати вас в курсі подій і постараємося дати наступний зворотний зв’язок якнайшвидше. Дякуємо за розуміння.», решта відповідей не були більш інформативними.

Заради справедливості, мушу зазначити, що в мене дійсно є нюанс при відкритті рахунків в банках (і не лише), який вимагає додаткової дії від працівників банку. Проте, в традиційних банках це займає до години часу (інколи я мушу написати паперову заяву, інколи рішення про відкриття рахунку має буде погоджено кимось в головному офісі).

Я припускаю, що одним з елементів стратегії monobank є підвищення операційної ефективності, відповідно, максимальна автоматизація всіх процесів + мінімізація втручання людей. Тобто будь-який клієнт, обслуговування якого не підпадає під стандартні алгоритми (тобто вимагає втручання людини), є небажаним клієнтом для банку.

Зрозумійте мене правильно, я не критикую стратегію банку. Вона абсолютно нормальна — працювати з умовно «безпроблемними» клієнтами, для того, щоб проводити операції швидко і тримати тарифи низькими. Вирішити, що хтось є нашим клієнтом, а хтось — ні, це нормально. Це свідомий вибір банку, і саме ця стратегія зробила банк успішним. Моя претензія в тому, що ця стратегія прозоро не комунікується. Замість того, щоб прямо відповісти мені: «Ви не можете стати клієнтом нашого банку з такої-то причини», мені третій тиждень морочать голову. Просто скажіть «ні», і я піду шукати інші варіанти.

P. S. Якщо на «неваших» клієнтів вам байдуже, то пожалійте хоча б вашого кота, який вже третій тиждень поспіль смикає дряпку :)
monobank
monobankua 31 марта 2024, 19:26
Ми розуміємо, що перевірки це не завжди приємно.
Повірте, ми самі не любимо бюрократію та перевірка здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.
На поточний момент ваші документи ще знаходяться на перевірці.
Ми передали запит колегам по можливості її прискорити.
Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація.

1 апреля 2024, 10:45
Нащо воно вам потрібно? Клієнтів тут вже давно не цінують як раніше, полистайте відгуки, один за одним одне блокування або відмова в обслуговуванні по тупим причинам.
Наприклад, вам те ж саме скинули шаблонне речення — «Повірте, ми самі не любимо бюрократію» Це типова відписка автовідповідача, можете її вбити в пошук гугла і вам купу результатів видасть
azakharchuk
azakharchuk
1 апреля 2024, 11:04
Чесно кажучи, в мирний час мені цей рахунок був би не потрібен. Основна причина в тому, що дуже багато зборів на ЗСУ (і не лише) зараз йде через monobank'івські «банки». За переказ на «банку» з карток інших банків береться комісія. Я вважаю, що ці кошти краще спрямувати на збори, тому користуюся СЕПʼом. І тут вже дві проблеми:

1. Незручно кожного разу просити людей банківські реквізити + це зайві витрати часу.
2. Через те, що СЕП не всюди працює 24/7, не виходить підключатися на термінові збори.

Ідея була в тому, щоб відкрити рахунок в monobank, і використовувати його виключно для зборів на армію.
1 апреля 2024, 16:05
Це дуже добре, але, як бачите проблеми ще тільки починаються, та дуже довго будете вирішувати, тощо жива черга, яка дійде якнайменше через 1−2 місяця. Якщо б ви полистали відгуки тут один через одного отримує блокування або відмову в обслуговуванні. СЕП вже нормально працює в багатьох інших банках 24х7

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Добігає кінця третій тиждень процесу відкриття рахунку…