Блокування рахунку

XeniyaChe 31 марта 2024, 8:09
Банк заблокував мою карту, повідомивши про наче нетипові операції, хоча були звичайні типові операції. Пройшла цифровий підпис через Дію, підтвердивши свою особу, повідомили що від 30 хвилин до 48 годин повинно вирішитись, 29.03. Писала у підтримку, повідомили, що стандартна операція і тепер тільки дочекатись, йде ідентифікація особистості. І от 30.03 рахунок заблоковано, йде перевірка надходження коштів, додала довідку про доходи. Рішення буде 02.04., але наразі рахунок заблоковано, користуватись коштами на можу, і всі кошти саме на карті моно банку, тупо залишилась без коштів і досі. Надходження на карту були і від інших людей, і як я маю надавати довідку про надходження цих платежів, від подруги, друга?
monobank
monobankua 31 марта 2024, 12:01
Бачимо, що колеги запитали у вас описати суть та надати документи, що можуть підтвердити операції зарахування коштів на вашу картку.
Повірте, нам дуже не хочеться цього робити, але за законом ми не можемо проводити витратні операції на вашій картці, поки не перевіримо операції зарахування.
На поточний момент чекаємо від вас інформацію та документи

MarselKN
MarselKN
31 марта 2024, 8:42
Не блокируют карты просто так. И проверку личности делают если есть подозрение что карту «передали». Видно много разных пополнений с разных карт. И просят пояснить почему так. Ну, а потом надо время чтобы натянуть «пояснения» на глобус.
31 марта 2024, 8:57
Так в тому і причина, що поповнення які потребують перевірки, мої, через інший банк просто, переводила із карти іншого банку собі, і декілька від однієї людини)
oleksdesigner
oleksdesigner
31 марта 2024, 9:53
Перевірка мінімум 1 місяць, вам написали «до 48 годин» аби ви заспокоїлися, але це строки з стелі, тощо у нормальному банку набагато швидше перевіряють
31 марта 2024, 12:31
Я вчора зранку ще скинула вам документи на перевірку)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903