Alex Syatkovskiy 21 марта 2024, 9:47
Крінж або ноу-хау від банку, як псевдобанк блокнув рахунок. 19 березня в 00:41, як пацюки, прийшло повідомлення на блокування, підтвердіть через дію підпис що рахунком користуєтесь саме ви, що було зразу зроблено, після чого рахунок не розблокували, написав у підтримку, там богом клялись, до 48 годин і проблема буде вирішена (вєрім), кожен день писав у підтримку з приводу ситуації. Минає 4-та доба з блокованими коштами, бо як вони сказали що процес може затягнутись. В іншому нормальному банку я би прийшов до відділення з паспортом, і все зробив за 5 хв, а ці шахраї просто так заблокували кошти, бо їм здається що рахунком користується хтось інший.
monobank
21 марта 2024, 13:14
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

Lolik1837
Lolik1837
21 марта 2024, 11:15
Да не рассказывайте сказок как в «другом» банке вам за 5 минут бы решили проблему

Когда блокируют счёт — хорошо если через 5 дней сможете им воспользоваться, а не то, что через 5 минут.
Danilich
Danilich
21 марта 2024, 22:37
В примате разблокировал аккаунт за несколько минут, можно было идти с паспортом в отделение либо еще какой-то был вариант то ли с дии то ли с фото хз, не помню. Зашел показал паспорт и ушел

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Рахунок заблоковано, підтвердіть,що карткою користуєтесь саме ви!^- новий крінж від псевдобанку