Відмова від подальшого обслуговування військовому

erschlosse 13 марта 2024, 17:42
Завжди надавав перевагу монобанку через якість обслуговування та зручність. Думав навіть оформити врешті надходження зарплати від військової частини на свою карту в моно (бо завжди перекидував гроші з привату на моно), але по приїзду з бойового завдання бачу — «на жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.»

Звісно спочатку не зрозумів з чим це може бути пов’язано, а деталізувати інформацію мені відмовили. На будь-які інші запитання відповідали досить конкретними правовими посиланням на договір. Проте, як з цього слідує — вирішення цієї проблеми повністю залежить від банку та якогось моменту, коли вони змінять свою думку у моєму відношенні.

Загалом це досить ускладнює життя та можливість відкрити елементарно банку задля забезпечення підрозділу. У мене звісно є версія чому це могло статися — бо була біла карта на яку приймав гроші з продажу мілітарного мерчу, які потім йшли на забезпечення роти (можливо це було обачно, але ніяких питань не було); +при зборах використовували також криптовалюти, бо не всі донатери знаходяться в Україні, тож доводилося через p2p виводити гроші (або навпаки закидати з міркувань того, що гроші будуть «працювати» на нас) та закидати на банку (ніяких питань, знову ж таки, з цього приводу не було, я би надав всю інформацію яка відноситься до цієї теми) — судячи з різних джерел це досить часта проблема.

Одним словом досить дивне відношення після стількох років обслуговування. В якийсь момент взагалі написали «дякуємо вам від всієї команди за захист нашої країни, але немає можливості поновити обслуговування». Що тут сказати… Дякую й вам, дуже приємно що проблеми військових вас хвилюють, хоча звісно виглядає інакше.
monobank
13 марта 2024, 20:20
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Детально все перевірили та переглянули рішення у відмові в обслуговуванні
На поточний момент всі обмеження зняті, картки активні

oleksdesigner
oleksdesigner
15 марта 2024, 14:32
Раніше та зараз, статус військовий — це одразу відмова у кредитному ліміті, шкода що й вже дійшло просто до відмові та закриття рахунків, так це ви один, а скільки ще таких (
Користувалися б нормальним банками з відділеннями, було б все добре

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Відмова від подальшого обслуговування військовому