Привіт з Лівобережжя Херсонщини

Ks24 5 марта 2024, 17:38
Оце, думаю, зайду напишу гадощів вашому банку, розуміючи що це все-одно ні на що не вплине. Ну хоч виговорюсь… напишу правду, може комусь допоможе — хтось зекономить час і не буде витрачати його на марні спроби отримати від вас підтримку і допомогу у скрутну добу.

Значить, нічого оригінального, — знаходжуся я на ТОТ, як видно із заголовка відгука.

Сьогодні намагалася зареєструватися у Монобанку з метою зробити віртуальну картку, електронний ключ і через портал ПФУ перевести пенсію до Монобанку (раніше я її отримувала через Укрпошту, а зараз вона невідомо де накопичується вже з травня 2022 року). Це була моя остання надія забрати пенсію та мати змогу перевести її в готівку і встигнути скористатися чесно заробленими за все життя коштами, бо ж, бачте, мені 80+ років. Усі інші варіанти я вже давно спробувала — нічого не вийшло. Карток інших банків не маю.

Враження від спроби скористатися послугами вашого банку жахливі:

1. Ваші оператори взагалі не занурюються у проблему клієнта. У мене година часу пішла на те, щоб добитися від оператора коду, який приходить на номер при реєстрації. Як відомо, доступу до укр.телефонного зв’язку ми не маємо. Телефон я вказувала той, який привязаний до мого паспорту. Київстарівський. +8. Але ж ні — він ніс якийсь брєд про російський телефонний номер. Що вони на них не реєструюсь. Нібито я могла до такого додуматись — намагатись зареєструватися на російський номер з українськими документами.
Ну добре, код надав (то ще добре, що я знала, що вони можуть його підказати, бо зазвичай, я так розумію, шановний банк відмовляє вже на цьому етапі).
Далі у відповідних формах внесла заздалегідь відскановані паспортні сторінки, ідентифікаційний код, заповнила графи з пропискою. І О! Чудо! Вони пройшли. До речі, моїй сусідці, кілька місяців тому відмовили в подальшій реєстрації на цьому етапі — після завантаження документів. Напевно, прописка не сподобалась. Мої ж, якимось чином, прийняли.
Далі треба було поставити свій підпис. Поставила. (Як ви гадаєте, якщо у паспорті підпис робився у 60 років, а зараз мені більше 80, сильно він буде схожий на паспортний? Але що вам до того…) Пройти відеоверифікацію — дзвінок з оператором і заповнити анкету. До анкети діло не дійшло — радісно написали, що відеоверифікація не пройдена. Під час бесіди оператор не повідомила, що не так. Вона запитала чи маю я я інші документи — закордонний паспорт або посвідчення водія, сказала, що мені зараз смскою!!! (На Лівобережжі Херсонщини!!! Ну дуже уважні фахівці!) надішле перелік точок, де я можу отримати фізичну картку. Нащо вона мені і яким чином мені її отримувати? Мені потрібна віртуальна. Далі додатком мені немає можливості користуватись, бо я не пройшла даний етап реєстрації. У чатботі інший оператор, до якого я звернулась після цієї супер-розмови, відповів, що повторно відеодзвінок пройти немає можливості. А чого немає? То зробіть, щоб була! Якщо людина помилилася — має бути другий шанс.
Я, наївна, думала, що я щось начудила, бо я літня людина — телефон тримала не так, документів не видно, світло не так падає… не знаю що…
А почитавши відгуки тут, зараз розумію, що ніхто й не намагався піти тобі назустріч. На відміну від Приватбанку, який одразу відповідає, що з метою безпеки не реєструє нових клієнтів без доступу до українських мобільних операторів (хоча б час людський економить), ваш шановний банк прикидається хорошим. Мабуть, політика банку — не відмовляти в лоба. А типу ми вирішуємо вашу проблему, а по суті, просто комусь відмовляємо одразу, бо немає можливості, отримати код на номер телефону і вони не знають, що можна через оператора. Комусь на другому етапі — після перевірки документів. А комусь на третьому, коли не вийшло відмовити на перших двох.

Шановні співгромадяни, якщо я не права, відпишіться у коментах, є щасливці з ТОТ (Херсонщина), яким вдалося пройти усі етапи реєстраці в Монобанку і отримати віртуальну картку у 2022−2024 рр. Про Приват не пишіть, там я й так все знаю.

І так… кілька риторичних тез «на подумать»…

1. Вам не вигідно мати клієнтами пенсіонерів? Вони для вас тягар в усьому? а вам не заважає той факт, що більшість з них мають дітей/онуків/правнуків, які є фопами, клієнтами вашого банку, і завдяки ним ви, в принципі, існуєте.

2. Шановні державні діджиталізатори задіджилітизували до такого ступеню все, що вже й кроку ступити не можна без цифровізації. Все вони можуть — створювати електронні кабінети призовників, блокувати «ухилянтам» доступ до всього на світі, слідкувати за кожним подихом громадянина, збирати їх персональні дані в порушення Конституції- це вони можуть. А розробити електронний механізм повернути пенсії людям, своїм громадянам!, яких вони покинули напризволяще, — не можуть. ЧИ НЕ ХОЧУТЬ?! Бо це ж так вигідно — половина вимре і кошти залишаться «в казне».

3. Навіщо існує держава, з якою у громадянина однобічні стосунки? Прав у нас немає — тільки обов’язки. Ви маєте по 40 років працювати на державу — всі державні структури існують на ваші податки. Ви маєте ростити синів/онуків/правнуків, щоб тепер віддати їх державі, бо ж її треба захищати. Ви маєте донатити на армію, бо ж не вистачає… бо за 30 років привладні все розікрали. А від держави громадянину що? Державні мужі, які здали території, і зрадили своїх громадян. Банки, які працюють не для клієнта, а проти нього. Пенсійний фонд, який не здатен забезпечити дотримання прав найнезахищеніших верств населення. Тобто держава тебе не захистить, не вилікує, зрадить, ще й гроші твої привласнить. Бо не хрЄн так довго жить — це шкідливо для державної фінансвої системи!

Ганьба!!!
monobank
5 марта 2024, 18:31
Приносимо вибачення за негативний досвід при реєстрації та зверненні до підтримки
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Залиши вам особисте повідомлення, для уточнення інформації

SergeyNina
SergeyNina
5 марта 2024, 20:56
Увы, у вас скорее всего будет отказ в регистрации. Банки боятся регистрировать новых клиентов оттуда. Жаль и обидно, но это реалии. И нбу ничего не делает. Хоть бы разрешили виртуалки с максимальным пополнением не более 10к в месяц
Strelok123
Strelok123
6 марта 2024, 18:02
Для автора — багато тексту і емоцій, але монобанк не співпрацює з пенсійним фондом щодо виплати пенсій. Є перелік уповноважених банків затвердженних міністерством фінансів України, через які здійснюється виплата пенсій і монобанку в цьому списку, нажаль, немає)))
NicKing
NicKing
7 марта 2024, 1:55
Як це «немає», коли є. Номер 44. Універсал Банк.
Danilich
Danilich
8 марта 2024, 10:33
Потому что в монобанке заинтересованы только в клиентах с «хорошей» пропиской, остальным отказ в обслуживании или вообще не открывают счета, вы на этом убедились, что за красивой обверткой скрывается гнилые банковские ростовщики, которые видят только как лучше заработать деньги с минимальными рисками, нарушая права человека

Конституція України
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану,місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Привіт з Лівобережжя Херсонщини