Негайно поверніть мені мої кошти!!!

vadyafeedback 22 февраля 2024, 9:16
Доброго дня! 11.02.2024 о 19:46 знімав кошти у розмірі 20000 грн з карти Монобанка в банкоматі Приват DN00 В Ірпіні.
Банкомат перезагрузився та кошти не видав, але з карти списав. Підтримка Привату відповідальність за це нести не хоче та на мої прохання повернути мені кошти відповідає одне й те саме -«звертайтесь до вашого банку».

Монобанк мені сказав чекати кошти до 22.02, якщо не вернуться то мій банк буде подавати заяву на повернення яка буде розглядатися 60 днів. При всьому цьому монобанк пише «ми не можемо дати гарантії»

Що це означає? Що наш же державний банк намахав мене на 20000 і я ще не маю 100% гарантій, що вони мені повернуться?
Чому я маю чекати 60 днів на свої гроші ???

Чому у нашій державі досі працює цей банк??? Мало звернень від людей яких він обікрав???
Негайно поверніть мені мої кошти!!!
monobank
23 февраля 2024, 10:50
Розуміємо, що ситуація неприємна
Хочемо трішки підказати, чому, на жаль, оскарження платежу не відбувається так швидко, як очікується:
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. За правилами платіжної системи, ми можемо запустити процес оскарження операції лише після надходження запиту на остаточне списання коштів. Цей запит надходить до банку протягом 11 днів, після проведення операції. Якщо ж запит за 11 днів не надійшов або надійшло скасування операції, то кошти повертаються на ваш рахунок. Саме тому ми очікували цей термін до подання диспуту
Оскільки в банк надійшов запит на остаточне списання, ми запустили процес оскарження операції, надіславши запит до платіжної системи та очікуємо відповідь на нього. Дійсно, максимальний термін відповіді – 60 днів, як правило ми отримуємо її раніше. Цей термін встановлено платіжною системою, а не нашим банком

Додатково попросили колег проаналізувати ситуацію і бачимо, що вони вже з вами зв'язалися стосовно цього питання

22 февраля 2024, 9:26
Опять за раз более 5000грн снимают — как?
22 февраля 2024, 9:43
Обычно. Приложил телефон к НФС , ввел сумму 20 000, банкомат выключился и все. Кормят завтраками
22 февраля 2024, 9:47
Интересно — у меня и мужа — если больше 5тыс — всегда отказ
22 февраля 2024, 9:49
Не знаю. Может разные банкоматы — разные суммы. Не разбираюсь в этом…
22 февраля 2024, 9:51
По опыту — разные банкоматы в Украине — не более 5тыс гривен…
Очевидная серегация — мы в разных Украинах живем…
22 февраля 2024, 10:02
Теж вважав, що банкомат значно нижче за 20 тис. видає. Але з цієї новини ще за 22 рік таки 20 тис. за операцію обмеження: https://privatbank.ua/news/2022/11/24/1809
22 февраля 2024, 11:23
До 20 тыс — ограничение от привата на 1 карту — можно и по 1 тыс снимать можно сейчас и до включительно 5тыс снимать — не не более 20тыс в окне времени — и это очень древнее ограничение!

А вот то что за раз больше 5тыс вы умудрились снимать — у меня большие вопросы насчет правдивости!
22 февраля 2024, 12:05
Вам приложить операцию? или вы думаете я придумал это?)
22 февраля 2024, 12:19
Притензии то не к вам!

Не ну факт — мы живем в разных Украинах…

серегация налицо… еще про язык бы напомнили — чего не украинскою балакаю или пишу…
22 февраля 2024, 18:13
Innapcholko, Якщо вам так важко прочитати новину за посиланням, я частину тут наведу:

«З 23 листопада [2022 року новина] ПриватБанк встановив єдині ліміти отримання готівки в мережі банкоматів банку з карток ПриватБанку та інших українських банків на рівні 20 000 грн. Таку суму користувачі карток будь якого банку можуть отримати в банкоматі ПриватБанку за одну операцію, та повторити через три години.»

«за одну операцію» не дорівнює «стародавньому» обмеженню в 20 тис на одну картку в вікні часу.
SergeyNina
SergeyNina
24 февраля 2024, 0:48
Киев. У меня один банкомат привата выдаёт не более 5000 за раз. Другой макс 10 000 выдаёт за раз. Как то так
Pumbovik
Pumbovik
22 февраля 2024, 12:46
В банкомате ощада снимал за раз 20к с карты другого банка так что ваше утверждение неверное
22 февраля 2024, 20:58
Ну очевидно же в разных Украинах живем!
ch777
ch777
22 февраля 2024, 19:48
Це на 99% вина процесінгу монобанка, коли він не дочікується відповіді від банкомату , часта проблема при знятті з картки у чужому банкоматі, тому монобанк помічає гроші наперед виданими, не має значення відрахував банкомат гроші чи ні
23 февраля 2024, 9:31
Ти й гадки не маєш, як воно працює :D
22 февраля 2024, 14:22
В январе 20к снимал, но банкомат и банк был приват
22 февраля 2024, 14:23
Я такого же мнения про приват, он дно
22 февраля 2024, 14:44
Тоже не выдал денег? и как быстро решилась ситуация?
22 февраля 2024, 15:16
Недели две, но снималось с карты привата
aliwka3
aliwka3
22 февраля 2024, 16:11
60 дней потому что єто сроки платежной системы. А вот почему отзыв про Приват написан в отзывах о моно это загадка)
22 февраля 2024, 17:47
> Чому я маю чекати 60 днів на свої гроші ???
Потому что ваш шмонобанк зажал деньги на развитие банкоматной сети и 60 дней это регламент, пока приват и моно договорятся кто был виноватым. Снимали б в банкомате своего банка срок был в разы меньше, но то что у Универсала 3 с половиной банкомата на всю страну виноват исключительно он со своим шмонобанком.
23 февраля 2024, 12:37
Изначально отделения были по Украине — закрывать уже начали после 1−2лет после появления Монобанка!
23 февраля 2024, 12:48
Відділення Універсалбанку не є невідʼємною частиною продукту Моно.
Нехай хоч всі закриються, сервіс від того не поігршиться, тільки відпадуть конвертаційні додіки (якщо такі ще лишилися) та любителі познімати власні кошти готівкою під відсоток.
23 февраля 2024, 14:58
Изначально никаких отделений не было, курьер на улице мне отдал картонный бокс с картой и заглянул в паспорт, без каких-либо фото с паспортом в руке. В отделении универсала никогда не обслуживали клиентов, только выдача депозитов под заказ
23 февраля 2024, 15:26
Брен неси — все прекрастно знают что монобанк — это Универсал Банк
23 февраля 2024, 18:04
Бред несешь это ты. горох с рогальским ушлив с привата и запилили финтех в своем любимом днепре, и стали искать партнера чтоб упасть кому-то на хвости прилепить чью-то лицензию банка на свой сайт, и им повезло с универсалом. Так что формально да типа банк, а фактически это 2 совершенно разные конторы под одним адресом. Благодаря этой уловке видим огромное количество расплодившихся клонов-недобанков с тонной глюков и качеством обслуживания под 0
Devid1990
Devid1990
1 марта 2024, 22:28
Сделано так что бы вы (лучше случае потеряли последние 2000), и думали где бы взять деньги (загонят вас в кредиты).
2 марта 2024, 12:30
Ким зроблено? Приватом? Чи там змова проти клієнта?

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Негайно поверніть мені мої кошти!!!