жахлива реєстрація, яку не можна завершити

mono123 29 января 2024, 14:16
Шановний monobank! Я, в шоці від того як ви працюєте!!! В п’ятницю я проходила верифікацію з наявністю всіх своїх документів: вітчизняного українського паспорту та закордонного паспорту — по результатам мені мала прийти СМС, яка так і не прийшла, і я не змогла завершити процедуру, але не з моєї вини! наразі для того щоб мені зареєструвати вже куплену мною карту мені необхідно знову проходити ту саму верифікацію! При цьому попередній відеозапис у вас зберігся!!! Я не ношу з собою додаткові документи, а саме закордонний паспорт, щоденно для того щоб ви в монобанку 150 разів могли їх дивитися і не присилати мені СМС для верифікації! Розмова з вашими операторами та переписка у вайбері так нічого і не дала — давайте знову знімати мій фейс з усіма документами. Хочеться запитати — може аналіз сечі та калу показати? До речі у вас на офіційному сайті ніде немає запису про те що для реєстрації потрібен ще один додатковий документ. ЗАЗАНАЧЕНО ЩО ПОТРІБЕН ЛИШЕ ПАСПОРТ ТА КОД! Чесно, такого жаху у мене давно не було, при тому, що мені ваша карта потрібна виключно для розрахунків (отримання кешбеку), ніякі кредити я у вас не збиралась брати під дулом автомата, та і зарплатню (зарікаюсь сама і закажу дорогу іншим) зроду у вашому банку не буду оформляти
monobank
29 января 2024, 14:28
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

ch777
ch777
29 января 2024, 17:05
Ви що ніколи на столбах не бачили об’яв «лише паспорт та код»? Це ж звийчаний трюк для ввода в оману користувача
А насправді
— фото паспорта, ІПН та інше фото, тримаючи паспорт у руках
— запис відео та аналіз вашого обличчя
— підписання договору на 99 років https://www.monobank.com.ua/umovy п.10.2 та терміну позовної давності 30 років п9.3
— оформлення на вас кредиту та фіксація це записом у УБКІ (навіть якщо кредитний ліміт 0)
Таке ж не пишуть нижче «ПАСПОРТ та КОД»?
За копійчаний кешбек у 0.5% з вас витягують максимум даних

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / жахлива реєстрація, яку не можна завершити