Я такої підстави не очікував

Євген Дегтярьов 18 декабря 2023, 19:56
Я з монобанком був дуже давно, мінімум роки три. Можна сказати був амбасадором серед своїх знайомих. Купу людей перевів на темну сторону. Спочатку був клієнтом як фізична особа, через деякий час я наважився відкрити ФОП і звісно в мене навіть питання не стояло де. Спочатку все було в огнях, потім коли мені вдалося підписати гарний контракт — монобанк заблокував спочатку платіж, наче нічого страшного, запросив документи, я все надав і розблокували. Почали задавати питання по інших транзакціях, там теж все розказав, показав, навіть фото додав де показав реалізацію обʼєкта. Банк моя відповідь задовільнила — написали в них до мене питань нема. І тут через пів місяця отримую смс — типу вибачаємося помилково заблокували ваші рахунки — тепер все добре. Я ще пожартував типу і не помітив, ще раз вибачилися і все ок. І тут через годину я отримую ще смс — що мені заблокували рахунки. Не тільки ФОП але й особисті. Ніякої інформації про причини не надають, я веду прозору діяльність, кожний платіж в мене закріплюється або актом або видатковою, купую всі необхідні матеріали та обладнання теж через ФОП офіційно, плачу податки кожного місяця справно. Це тупе кідалово з боку монобанк, як від життя відрізали. Ще й ці приколи що спочатку вони помилися, а потім заблокували — як сіль на рану. Короч максимум не рекомендую до співпраці. Багато незручностей тепер з виводом коштів з ФОП, в мене ще є незакриті контракти з замовниками, треба тепер перепідписувати їх так як реквізити міняються. Короч гемор гемор гемор. Плюс це я тільки про ФОП. А тепер уявіть коли все ваше електронне життя оплачувалося завжди одним банком — так от і тут тепер треба відкривати нові рахунки, в іншому банку, все привʼязувати до нових карток. Не очікував від монобанк такого…
monobank
monobankua 18 декабря 2023, 20:18
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування.
Згідно ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банк перевіряє транзакції клієнта.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
На основі цього аналізу та інформації із різних перевірених джерел банк приймає рішення щодо подальшого обслуговування

Євген Дегтярьов
Євген Дегтярьов
18 декабря 2023, 21:09
Знаєте тут все як в нашій країні - тебе наче як у грі в квача- хтось доганяє, стукає по плечах і каже ти винен! А якісь докази то вже неважливо, чи хоч пояснення б попросили.
Danilich
Danilich
18 декабря 2023, 21:21
1. Не держать личные счета вместе с фоповскими в 1 банке
2. бизнес счета открывать в норм банках, где отдельный отдел занимается юриками
Могу тоже самое подтвердить, моно 5 лет назад и сейчас совершенно разные, контора прогнила как и приват, то что набралась клиентов позволяет вышвыривать на улицу кого угодно, не разбираясь
SergeyNina
SergeyNina
19 декабря 2023, 0:12
Не открывайте бизнес счета в банках которые по факту не работают с юридическими лицами кроме фоп. Там иное отношение к клиенту

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Я такої підстави не очікував