Дуже розчарована.

Руднєва Степанія 12 декабря 2023, 13:57
Сталася в мене жахлива, хоч неймовірна історія, як дехто каже (але як показує життя, все можливо, і технології позитивні йдуть не тільки вперед, але негативні, злодійські чи шахрайські також.
Отже, 4.12. протягом певного часу кілька разів були списані кошти з моєї карти, невідомим для мене людям. В той час я не користувалась телефоном, бо мала інші справи, а потім і не помітила, що він розрядився і виключився. Поставила його на зарядку, включила, а потім через деякий час треба було поповнити рахунок, роблю це через монобанк, оскільки там немає комісії, але не змогла зайти в додаток. Написано що змінений пін-код, я не змогла його відновити тими методами, які доступні, тому написала в чат бот, що ось така справа, заблокувати карти і як мені зайти в додаток.
Ще пізніше вдалося зайти, побачила що відбулось, почала писати, що я це не робила і т.д.
Ще захотіла змінити карту, хоч тепер я розумію, що мені це не потрібно.
Звісно звернулась в поліцію, відкрите кримінальне впровадження, але попри це все я маю повертати кошти банку. Оскільки немає доказів того, що це я ними не скористалась.
Я навіть знайшла за допомогою слідчого дані тих осіб (бо банк звісно не надає таку інформацію), яким нібито я кинула гроші, а вони сказали (дівчата з Кременчука, неповнолітні), що це не їхні карти, і ніколи в них таких не було і гроші звісно ніякі їм не приходили. Що хтось скористався їхніми даними.
Не знаю хто тут бреше, то не мені визначати.
Але звісно це все буде вияснитися чи ні, в час іде.
А я повинна платити. Це найбільш пригнічує, бо я ніколи не залазила в кредитні (максимум пару сотень на пару днів), не люблю цю історію, грошима не скористалася, найбільш обідно, а маю платити за когось. Навіть питання з реструктуризацією не вирішено.
А взагалі, хто не платив, як справи в суді з цим? Які наслідки чекають? Який в кого досвід?
І взагалі, для тих, хто думає як таке можливо, я теж не знала, але знайомі програмісти підказали, що є такі програми -клони, особливо коли телефон неактивний, то можна використати, особливо, якщо є злив даних з середини банку. Так що люди думайте.
Зменшуйте ліміти одразу, бо я це не зробила, хоча хотіла якраз тиждень перед тим знизити ліміт, (бо в мене вже була шахрайська спроба), але тоді додаток щось глючив і я не змогла, а потім забула) це вже дійсно моя вина, хоч я вважаю, що як людина не просить збільшити ліміт, то й не потрібно в односторонньому порядку це робити.
monobank
12 декабря 2023, 14:30
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Коли ми отримаємо офіційне рішення від суду, ми зможемо надати правоохоронним органам інформацію в рамках чинного законодавства. Якраз в обов'язках і правах поліції проводити розшук і затримання шахраїв. Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства
Грошові кошти, які були вкрадені шахраями, можуть бути компенсовані ними ж за рішенням суду

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank