Monobank = ЛЮБОВ

Alinavatalina 7 декабря 2023, 0:36
Звернулась у службу пiдтримки mono з проблемою, що не можу увiйти у застосунок, який вирiшила оновити, не мала з собою номера, до якого було прив’язано банкiнг, вирiшити проблему допомiг просто чудовий, найквалiфiкованiший оператор Лiньков Дмитро! Хочу зауважити, що допомогти менi було не так i просто, бо iснували деякi проблеми з мого боку I я, чесно кажучи, вже майже втратила надiю вiдновити можливiсть доступу до своiх онлайн-карток поки не повернусь додому, а це не менше мiсяця так точно… I я в котрий раз була шокована тим, як швидко i дуже професiйно виконують спiвробiтники monobank свою справу!!! Повiрте, нiде в свiтi я не зустрiчала такого сервiсу i таких надможливостей банку, тим паче через девайс!!! Просто найкращi! Дуже прошу якось нагородити Дмитра Лiнькова за чудову працю i за те, що шукав новi альтернативнi варiанти, щоб менi допомогти. Я не буду розкривати всi дii, якi менi порадили зробити для вирiшення мого питания, бо вважаю, що ця iнформацiя не для всiх, це банкiвськi тонкощi, але повiрте, моя проблема була не з легких. Всiм серцем з Моно!!! Дякую всiм власникам цього чудового Банку, вiн дiйсно самий людяний, не зустрiчала такого вiдношення i щiростi в жоднiй фiнансовiй установi. I тi можливостi, якi може надати mono — нiхто бiльше не може надати на даний час. I такого бажання допомогти! Одним словом МОNO — це любов!!! Дмитро Лiньков, ще раз дякую! Сподiваюсь, що керiвництво Банку обов’язково побачить цей вiдгук, i вiдмiтить данного супер-людяного хлопця! Дуууууже вдячна вам за справу, яку ви так якiсно виконуэте!
Р.s.вибачаюсь за так званi помилки у текстi, нажаль не маю на своэму девайсi укр.раскладки, але сподiваюсь свою думку донести змогла)
monobank
monobankua 7 декабря 2023, 14:21
Дякуємо за теплі слова, це багато для нас означає:)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank