Не приймають довідку про склад сімʼї для підтвердження родинних звʼязків

hex 23 октября 2023, 17:26
Нажаль, зіткнувся з небажанням банку прийняти довідку про склад сімʼї для підтвердження родинних звʼязків.

Довідка виду

Особа ПІБ1
Склад сімʼї:
Син — Особа ПІБ2 (Я)

Не приймається монобанком. Підтримка просить лише свідоцтва про народження та інші супутні документи (яким вже більше 26 років і втрачені на тимчасово окупованих територіях) повʼязані зі свідоцтвом про народження. Про існування інших способів довести родинні звʼязки, нажаль, не чули

Дуже розчарований
monobank
monobankua 23 октября 2023, 18:22
Ми були дуже засмучені тим, що розчарували вас, тому ми передали ваш кейс колегам, щоб більш детально розібратися з ситуацією.
На поточний момент родинний зв'язок встановлено.
Приносимо вибачення за негативний досвід. Ми додатково передали ваші звернення у підтримку на перевірку якості їх проведення.
Полезный комментарий
hex 23 октября 2023, 18:25
Хотів подякувати Ользі та Мінфіну. Проблему змогли вирішити. Буду дуже вдячним, якщо банк зможе внести зміни у внутрішні інструкції, щоб спеціалісти могли приймати також інші документи без необхідності ескалаціі. Це б спростило життя іншим, хто б зіткнувся зі схожою проблемою Дякую

hex
hex
23 октября 2023, 18:25
Полезный комментарий

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не приймають довідку про склад сімʼї для підтвердження родинних звʼязків