Не повертають кредитний ліміт протягом вже півтора роки

dkh 18 октября 2023, 10:42
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 1 (Vodafone)
Завжди подобався цей банк. Зручно користуватися додатком. З лютого 22го, як забрали кредитний ліміт, його досі мені не повернули при ідеальній кредитній історії та доступному кредитному ліміту в іншому банку, Монобанк повертати будь-який ліміт мені не хоче. Притому, що у непрацюючих переселенців в нашій родині кредитний ліміт повернули та періодично збільшують. Всім знайомим і рідним кредитний ліміт вже давно повернули (ще після анонсу Гороховського) і регулярно його збільшують, проте не мені.

Спочатку можна було самостійно через додаток запрашувати підвищення кредитного ліміту, але останні пів року чи рік ця опція в мене попросту неактивна й неклікабельна (сіра). Підтримка кожного разу відписується одним й тим самим:
«Проаналізували інформацію по заявці. Наразі ми не можемо запропонувати кредитний ліміт. Спробуйте подати заявку через 30 діб. Рекомендую використовувати картку для повсякденних витрат: покупки в магазинах, оплата комуналки, отримання зарплати або виплати ФОП. Отримана інформація підвищить шанси на встановлення ліміту надалі.»

Карткою користувався і продовжую системно користуватися + є картка АТБ + навіть є невеликі накопичення, але банк продовжує ігнорувати мене як потенційного користувача кредитом без об'єктивних на те причин. Розумію, що за умовами вони не мають нічого пояснювати, але ситуацію це не змінює — неприємно відчувати себе обмеженим незрозуміло з яких причин.

Можливо, такий вид звернення дозволить детальніше проаналізувати мою ситуацію та отримати більш конкретну відповідь, ніж те що пишуть у підтримці.
monobank
18 октября 2023, 13:26
Детально перевірили інформацію та встановили вам ліміт
Перегляньте, будь ласка, в застосунку

dkh
dkh
18 октября 2023, 13:28
Дуже дякую за оперативну реакцію. Сподіваюся, ці 5000 з часом переростуть у той ліміт, що в мене був до цієї ситуації
Danilich
Danilich
18 октября 2023, 14:43
Открывайте кредитки в других более богатых банках. С опыта пользования кредитками в разных конторах могу сказать что пересматривают крайне редко, раз в полгода-год. 5к это вообще копейки, через месяц вам лимит снова обнулят
druce
druce
17 ноября 2023, 17:20
Аналогичная ситуация. Тоже 1.5 года не было лимита. Хотя зп 40к официальная. Научился уже жить без него))

А сегодня на морозе установили мне 50 000 на рассрочку и столько же на лимит карты. Странные ребята.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не повертають кредитний ліміт протягом вже півтора роки