Marina Chentsova 17 октября 2023, 15:33
Мала рахунки ФОП і картки фізичної особи в Монобанк. Працювала чесно, сплачувала всі податки, якщо запитували, надавала банку всі необхідні документи для співпраці. З 2 жовтня мені заблокували доступ у додаток, Того ж дня і Обмежили доступ до моїх коштів (на рахунку було більше ніж 300 тис.грн.). Сказали, щоб повернути гроші, треба онлайн підписати появу на виведення коштів з рахунку ФОПу на картку фіз особи, яку вони самі підготували, регламент обробки 3 дні. Минуло вже 15 днів. Щодня телефоную і пишу у додаток, співробітники мають враження зовсім некомпетентних осіб, надсилають мені шаблонні відповіді, такі як «Нам дуже шкода, що ми вас розчарували на цьому етапі співпраці, чекайте і т. е.», терміни очікування не уточнюють.
Причину блокування рахунків сказати не можуть. Поводяться як шахраї. Також дзвонила на гарячу лінію і там адекватної відповіді я не почула, співробітник банку лише мені сказала, що Монобанк не є юридичним представником Універсал банку, це інший продукт)), відправляє мене в так звану «службу турботи клієнтів», де мені кожного дня надсилають одні і ті ж самі шаблонні відповіді, які я описала вище. Як зупинити це замкнуте коло? Це просто шахрайство, безпідставно утримувати мої кошти і не повертати їх, а також не виконувати свої обовʼязки! Заява була подана ще 2.10.2023 року і по сьогоднішній день не виконана!"
monobank
17 октября 2023, 16:39
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково проаналізуємо та проведемо роботу над помилками
На поточний момент кошти було надіслано згідно з заявою

Anrey12
Anrey12
17 октября 2023, 15:44
Скаргу до Нацбанку підготували?
Oleksii Ch
Oleksii Ch
17 октября 2023, 21:26
Подякуйте що ви не клієнт пʼятизіркового А-банку, який офіційно згідно у годою під час припинення відносин з клієнтом забирає собі 30% залишку на рахунках.
18 октября 2023, 10:52
То что бизнес счета фоп надо было держать в настоящем банке с персональным менеджером, поэтому такое и качество обслуживания, то что вами просто некому заняться или стоите в очереди на обработку. В норм банке вам бы это все сделали за 1−2 дня, та и за двери бизнес просто так не выставляют, это таким еще приват занимается, которому плевать на количество клиентов
Rich12345
Rich12345
25 октября 2023, 12:39
Вы не в той стране решили честно зарабатывать. Тут это не работает. Хотите нормально зарабатывать думайте+))))Здесь воруют вагонами и все норм, а садят за украденные 100 грн =))))
Петро Федик
Петро Федик
2 ноября 2023, 0:13
Ідинтично та сама ситуація. Теж фоп, теж заблокували рахунок і неповертають кошти уже 16 день. Бісить уже це що тех підтримка відповідає що спеціалісти займаються вашими питанням і так далі,нічорта вона там невирішує. Банк з яким неварто мати справу і крапка.
2 ноября 2023, 9:25
Если вы посмотрите список НБУ https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions с настоящими банками, то «банка» монобанк там нет вообще, а теперь можете сами догадываться в какое учреждение вы занесли деньги, которое не является официальным банком

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували всі рахунки і доступ у додаток без попередження, вже більше 2 тижнів не повертають кошти