ШАХРАЙСТВО МОНО-БАНКА

04.10.2023 у 19:17 годині було здійснено 3 не типічні транзакції на скількі я зрозумів з іншого девайсу та іншої країни, кредитних коштів, якіх я не пітдверджував на загальну сумму 39 300 грн, без смс підтвердження і будь якої захисної функції банку. Після чого я відразу позвонив на горячу лінію банку і мені карту заблокували і надали 60 днів пільгового періоду для погашення цього боргу. На поставлені запитання сприводу цього оператор мені відповів «Вибачте але такє на жаль буває» і порадив звернутись до кібер-поліції. Данні своєї карти я нікому не передавав і взагалі в цей день ні яких операцій не проводив. Що це за Розвод???
monobank
10 октября 2023, 14:44
Нам щиро шкода, що сталася така ситуація
Інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
Рекомендуємо в такому випадку звернутися в правоохоронні органи
Ми надіслали вам шаблон заяви, з допомогою якого ви зможете звернутися до правоохоронних органів

Oleksii Ch
Oleksii Ch
10 октября 2023, 13:29
Якщо це ули не перекази з боку вашого акаунту, а списання грошей як за товари або послуги — терміново пишіть про оскарження операцій які ви не підтверджували.
10 октября 2023, 19:30
Відповідь: На жаль, з боку банку оскаржити ці операції немає можливості, для повернення коштів вам треба звернутись до поліції та подати заяву щодо факту шахрайства
10 октября 2023, 15:34
А чому б просто не оскаржити операцію ??
10 октября 2023, 19:31
Відповіли: На жаль, з боку банку оскаржити ці операції немає можливості, для повернення коштів вам треба звернутись до поліції та подати заяву щодо факту шахрайства
10 октября 2023, 20:33
Це була операція торгова (з картки) або преказ з он-лайн банкінгу, якщо друге то тут лише через суд. Поліція — це тупик. Тут цивільний позов до банку, обгрунтування зможете знайти у моїх постах. Якщо з картки зняли, то заява до банку на оскарження у письмовому вигляді поштою (до Універсал банку) з описом (текстом) заяви.
10 октября 2023, 19:36
А якщо в мене не має можливості піти в поліцію бо знаходжусь на фронті?
10 октября 2023, 20:35
Моя особиста думка — поліція в нас працює лише на свій карман))
SergeyNina
SergeyNina
10 октября 2023, 22:05
У вас суд. Гражданский иск. При входе с другого устройства должна была сработать автоблокировка вашего аккаунта и звонок с банка с подтверждением что входите в ваш аккаунт вы. При таких нетипичных транзакциях должна была сработать безопасность автоматически или быть подтверждение операции как минимум. Вы должны лично понять куда были украдены деньги и каким способом. Если нет оспаривания транзакции это либо было подтверждение 3ds либо это перевод на другую карту. У вас обращение в полицию — киберполицию и скорее всего суд
Wowoan
Wowoan
11 октября 2023, 3:53
А может просто вы дали данные карты мошенникам под видом получения каких-либо выплат и мошенник просто добавил свою карту в эпл или гугл кошелек и стал проводить платежи через свой телефон? Такие платежи не требуют ввода пин кода от карты, и не оспариваются из-за политики виза, мастеркард. Кажется тут не банк виноват, а вы наивно где-то сами передали все данные

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903