Monobank

Iryna1528090694 5 октября 2023, 13:04
При реєстрації відразу ж надали кредитний ліміт 2000, на даний момент його знизили до 0.
Такого я ще не зустрічала, мало того що в чат підтримці(вайбер) працівники компанії наче знущались. Та ще й забрали ліміт, коли я намагалася добитись чому таке сталось, я ж якщо користувалась відразу все закривала, та й сума то смішна якщо чесно я думала його мені підвищать, а вони взагалі його зняли, я там ще додумалась відкрити депозит на рік, ок якщо б я мала геть погану фінансову ситуацію, чи стала б я відкривати той депозит де за рік з нього зароблю (зараз увага) $1 з $1000 це смішно да, але думаю закину нехай може кредитний ліміт піднімуть, повірте мені той моно не дуже і потрібен, але ж я думала український банк теж потрібно, може що терміново потрібно буде, я знаю що завжди маю можливість погасити якщо беру ті кошти, думала що це дуже гарний банк, тепер бажання дочекатись того депозиту щоб зняти його і більше не користуватися Monobank взагалі. Навіщо мені цей банк якщо його працівники щоб вдовольнити своє его вставляють палки в колеса, а звернулась у месенджер на взагалі кредитку закриєм.
monobank
5 октября 2023, 17:17
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Обов'язково перевіримо всі діалоги та вживемо заходів
Стосовно кредитного ліміту, детально все перевірили та повернули вам ліміт
Перевірити його наявність можна в мобільному застосунку

Danilich
Danilich
5 октября 2023, 23:17
Что за такой щедрый подарок аж 2к грн, 1−2 раза коммуналку заплатить или бак заправить?? Нет у них лишних денег давать в кредит, поэтому и порезали его. В болеее крупных и настоящих банках есть достаточно количество денег, чтоб давать в кредит. Ну и официально такого банка «монобанк» нет в реестре НБУ, так что некорретно называть кредитное мфо «банком»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank