Знущаються

murlakatam 25 августа 2023, 14:43
1. Ніяк не вирішили проблему, з якою я звернувся
2. Створили мені величезну проблему, в 100 разів гірше, ніж я мав проблем з іншими банками разом узятими. Не запитуючи мене, заблокували мені картку коли я знаходився за кордоном. Кажуть, що коли я за кордоном без доступу до моїх грошей, то «безпека» та «турбота»
3. Ніяк не вирішили проблему, яку самі і створили
monobank
monobankua 25 августа 2023, 18:48
Насамперед хочемо подякувати вам про те, що повідомляєте нам про ситуації, де на вашу думку співробітник некоректно провів консультацію. Ми уважно розбираємо ці питання, що допомагає нам ставати краще.
Також хочемо повідомити, що на підставі перевірки роботи операторів, у разі виявлення порушень, ми застосовуємо управлінські рішення відповідно до внутрішніх стандартів.

Колеги передали ваші звернення на перевірку якості.
У цій ситуації з боку співробітників не виявлено порушень, дії співробітників були коректними та вони діяли згідно з внутрішніми процесами банку. Безпека коштів клієнта – наш пріоритет, тому картка була заблокована.
Після блокування картки її можна перевипустити на віртуальну, та додатково замовити пластик, навіть за кордон. Таким чином у клієнта залишається доступ до рахунку та грошей.

За запитами, що ви залишили, фахівці додатково зв'яжуться з вами найближчим часом.

MarselKN
MarselKN
25 августа 2023, 15:55
С какой проблемой обратились?
26 августа 2023, 11:45
Запитав, чи можна не дозволити одному з сервісів надалі списувати гроши. В них не працювала відписка.
Очикував розмови за типом «є такій варіант, в нього таки наслідки, є такий, в нього таки наслідки, що Вам підходить?». Замість цього «ми заблокували та перевипустили Вашу картку»
26 августа 2023, 11:42
Заблокувати картку, не запитуючи мене, чи підходить мені таке — це коректні дій співробітників? То ви, мабуть, знущаєтесь

Так, можна замовити пластик, навіть за кордон, але очікування від двох місяців. Два місяця за кордоном без можливості зняти готівку — це така «безпека» та «турбота»? Ви дійсно знущаєтесь
aliwka3
aliwka3
26 августа 2023, 18:06
А если в след день спишутся все деньги за подпиской? виноват будет банк что не заблокировал карту?) про сроки от 2 месяцев либо вы сами придумали, либо вам фигню в саппорте сказали (не верю). Снять наличные можно и с виртуальной карты при большом желании
31 августа 2023, 16:45
1. Можно было сначала ПРЕДУПРЕДИТЬ, а потом уже блокировать?
2. 8 рабочих дней изготовление карты, 30+ рабочих дней доставка. Это сказали в саппорте. Сами до 2 месяцев досчитать можете, если мне не верите
1 сентября 2023, 8:17
Про робочі дні ви вигадуєте. Поштові процеси працюють 24\7
Нещодавно біла картка доїхала в Стамбул за 2 тиждні.
Абанківська зелена — за 2 тиждні поштового часу, не враховуючи гальмоботів клерків, що не відправляли картку довго, але набрехали, що передана на пошту.
natashaGra
natashaGra
26 августа 2023, 14:37
Что-то в банке крепко сломалось . Раньше такое пумб делал и наверное до сих пор делает
1 сентября 2023, 8:18
І правильно робить. Якщо вам висмокчуть баланс за півгодини поки ви соплі кутильгаєте — блокувати, чи ні - хто буде винен?
26 августа 2023, 15:51
За логікою недолугих користувачів, банк має одночасно:
— захищати гроші клієнтів будь якими методами, включно з перевипуском скомпрометованих карток
— ні в якому разі не перевипускати картку, хоч клієнт і звернувся щодо компрометації через небажану підписку.
31 августа 2023, 16:46
Ви теж не знаєте значення слово «попередити»? То ж виходить що то ви недолугий
1 сентября 2023, 8:14
Ви заявили про компрометацію картки — в таких випадках співробітники банку діють за регламентом, перевипускаючи картку. Поки вас попереджують, реальні скамери можуть списати і дебіт, і кредит в нуль. Хто тоді буде винен? Знову банк.

Меня також так картку шльопнули в 2019. Поскаржився, що касир сторонньої установи ходила з карткою кудись і моментально запропонували зайти за новою карткою.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank