andrii0987 23 августа 2023, 11:13
Я, як громадянин України, вже багато років плачу податки та веду свою діяльність в Україні. Нещодавно я вирішив купити нерухомість, і, звісно ж, я вирішив скористатися своїм рахунком в Монобанку для здійснення цієї угоди.
Проте, коли я намагався перевести кошти, моя операція була заблокована на «перевірку». Я відразу надав всі необхідні документи на запит банку. Така «перевірка» триває вже три дні, і, що найгірше, я не отримав жодної конкретної інформації про те, скільки ця процедура може тривати.
Це абсолютно неприйнятно. Я, як клієнт, повинен мати можливість вільно розпоряджатися своїми коштами, роблячи це прозоро та маючи всі підтверджуючі документи. Та обмеження, які зараз існують, роблять мене заручником ситуацію. Найгірше для мене в цій ситуації, це невідомість про те, скільки днів чи тижнів Монобанку треба для перевірки цього переказу, адже я маю певні зобов’язання перед продавцем з яким я уклав договір, в тому числі і терміни оплати.
monobank
23 августа 2023, 12:06
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

jakiro
jakiro
23 августа 2023, 11:21
Гроші в банку не ваші гроші!
Lolik1837
Lolik1837
23 августа 2023, 14:21
Увы. Но это Монобанк. Могут тянуть до такой степени, что и сделка может сорваться
23 августа 2023, 15:04
До НБУ скаргу про мономаячню вже надали?
Та до Універсал-банку про можливу відміну купівлі через «пильність» моно, тобто небажання моно віддавати ваші гроші.
23 августа 2023, 17:30
Дякую за пораду, буду мати на увазі це якщо колись виникне схожа проблема, бо це вперше я зіткнувся з таким, тому і не знав як діяти і куди скаржитись.
23 августа 2023, 17:29
Нарешті платіж схвалили. Чи то співпадіння, чи дійсно звернули увагу після того як я написав тут відгук. Якщо це команда підтримки посприяла, яка тут відписувалась мені, то дякую їм за оперативність! Але в майбутньому я ліпше буду використовувати інші банки.
SergeyNina
SergeyNina
24 августа 2023, 0:06
Да, после отзыва на этом сайте. Это реально работает и помогает решить проблемы
25 августа 2023, 10:34
Моно, як той їжак — птах гордий: доки не пнеш — не полетить

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк заблокував переказ коштів на «перевірку» і ніхто з працівників не може дати відповідь скільки це буде тривати