Слабка система безпеки банку!

Tanyahr 12 июля 2023, 10:44
Являюсь клієнтом монобанку близько 3 років, для мене він був самим зручним в порівнянні з іншими банками. Але зіткнувшись з шахрайським списанням коштів з мого рахунку, причому з кредитки, дуже розчарована системою безпеки банку!!! Шахраї вночі робили 6 спроб списання коштів на загальну суму 50000 грн!!! З цих шести спроб банк заблокував лише 4 спроби, а дві спроби вдало пропустив!!! В мене питання до системи охорони банку та до керівництва: чому мене не повідомили про підозрілі дії тих двух спроб, а дозволили списати кошти? Чому ж все-таки 4 спроби відхилено було, а дві ні? Списання відбувалося на одного того самого шахрая, а дії банку були різні!!!
monobank
monobankua 12 июля 2023, 17:41
Ситуація однозначно не приємна
Однак, інформація, що описана у відгуці, не повною мірою описує все, що відбулося.
На жаль, повідомити всі дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Для уникнення таких ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках.
Не вводити дані картки на підозрілих або фішингових сайтах, ресурсах, застосунках.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не дзвонять і не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.

У монобанку є Anti-fraud-моніторинг – для блокування підозрілих транзакцій та контролю аномальної поведінки клієнтського рахунку. Наприклад, у разі підозрілих операцій, банк може обмежити деякі операції або відправити врізки в застосунок з попередженням, а клієнт може вибрати, чи продовжувати операції, або скасувати.

Стосовно списань, на разі ми очікуємо, що торгова точка зробить повернення в встановлений термін.
Якщо повернення не відбудеться, за вашим запитом ми можемо оскаржити транзакції через платіжну систему
Якщо згодні з умовами, будь ласка, підтвердить у застосунку в пуш — повідомлені, що ми можемо продовжувати оскарження

Анна Свічко
Анна Свічко
19 июля 2023, 22:45
Дуже розчарована роботою монобанку, а саме: відбулось списання з картки шахраями, хоча картка була заблокована. Звісно працівники монобанку ніяк не хочуть компенсувати ці списання на суму в майже 50 тисяч грн. Звісно змушують сплачувати кошти. Я вважаю, що сам монобанк бере участь у шахрайській схемі, знайшлись люди які потрапили в точно таку ситуацію і блокування картки ніяк не впливає на заборону списання безконтактної оплати, хоча це дуже дивно. Взагалі багато питання до роботи «так званого банку», шахраї знають у кого є кридитний ліміти. А банк навіть не зупиняє транзакції підозрілі, які відбуваються на другому кінці світу. Якщо є бажання влетіти на гроші - користуйтесь монобанком.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Слабка система безпеки банку!