Проценти по кредиту після суду

Наталя Грицишин 27 июня 2023, 15:06
Добрий день. У 2021 році Монобанк подав до суду, виграв. На початку 2022 року почав знову нараховувати проценти.
В 2022 році взяв виконавчий лист у суді і в 2023 році звернувся до приватного виконавця.
З жовтня місяця 2022 року по березень 2023 року я почала вносити кошти за рішенням суду без виконавчого (внесено 2736 грн).
Була направлена заява і квитанції в банк
про відрахування коштів за кредитом. Про те банк відмовився списати кошти, вказуючи на те що, відсотки після суду були нараховані законно, так як це політика банку.
Сума боргу становила 35294 грн і виконавчий збір 2270 грн.
Я мама в декреті і мені важко виплатити цей борг і ще плюс 10% виконавцю.
monobank
27 июня 2023, 18:47
Розуміємо, що ситуація неприємна
Списання відсотків були у період 01.11.21 — 01.02.22 згідно Умов та Правил банку 5.19. та 8.20.
Рекомендуємо погасити борг якомога швидше в повному обсязі

28 июня 2023, 0:25
В мене в договорі не вказано, що інформація може змінюватись. І відсотки після суду нараховані не законно. Тому прошу списати мені кошти, які вже були внесені без виконавчого провадження. А якщо ні, то я буду звертатись з клопотанням до суду.
aliwka3
aliwka3
28 июня 2023, 19:58
Так обращайтесь, зачем угрозы эти)
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
28 июня 2023, 22:30
Засудіть їх , бо так діла не буде ,а якщо немає чого втрачати просто пошліть їх подалі , нехай інших лохів шукають
28 июня 2023, 23:53
Дякую. Якби зараз не війна, то можливо я б так і залишила. Я відстоюю свої права.
Danilich
Danilich
29 июня 2023, 16:56
К ним перекочевали все приватовские методы выкорчевывания долгов, даже решение суда будут игнорировать. Только судиться и в иск к банку включить расходы на юр.поддержку и вписать моральный ущерб побольше
Oleksii Ch
Oleksii Ch
1 июля 2023, 10:52
Саме так, і собі адвоката взяти за всі гроші світу, а для сплати адвокатських послуг кредит під заставу квартири. Головне щоб Дніліч був задоволений…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Проценти по кредиту після суду