Не розблокувують кошти

Дмитро Нагорний 18 мая 2023, 13:05
Банком були заблоковані кошти за виконавчим написом. Вже 12.05 виконавець надіслав банку запит на розблокування рахунку на суму 13400 грн. Відповідні постанови є у АСВП також з 12.05. Рахунок досі не було розблоковано. При цьому служба підтримки банку ще з понеділка каже, що ось 1−2 дні і все буде розблоковано, а сьогодні вже четвертий день від подібних повідомлень підтримки, при цьому служба підтримки спілкується не зрозуміло як: з трьох питань у повідомленні обирає одне і відповідає лише на нього відпискою чи йде з’ясовувати інформацію і зникає на дві години, а вже після цього відписка.
Я не розумію у чому проблема, як блокувати, так за хвилини від постанови у АСВП рахунок заблоковано. А при розблокуванні постанова вже тиждень у АСВП, у банка є до неї доступ, я надавав постанову у службу підтримки, а мене просто годують сніданками, вже всі строки розблокування які надавав банк давно пройшли.
monobank
18 мая 2023, 13:44
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

Feneks88
Feneks88
5 июня 2023, 18:42
Майже те ж саме і у мене, різниця лише в тім, що у мене на 05.06.23 — це питання не розблокування досі не вирішене! Хоча теж виконавець вже надіслав постанову на розблокування — перший раз ще в середині травня — але Монобанк повернув ту постанову, так як у цій постанові був зазначений рахунок банківської картки, а не IBAN, вдруге виконавець надіслав постанову вже з моїм IBAN рахунком для розблокування, і ця постанова була вже в Монобанку 30 травня. Отже пройшло вже 7 днів з моменту отримання банком постанови виконавця на розблокування — але Монобанк нічого не зробив для розблокування мого рахунку на підставі виконавчої постанови.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank