Найбільш ненадійний банк

Yark12 13 мая 2023, 3:08
Найбільш ненадійний банк з усіх якими я користувався. Банк може безпідставно знизити кредитний ліміт до нуля, навіть якщо ти до цього тривалий час користувався ним і справно виплачував. Банк може заблокувати кошти на рахунку по запиту будь якого приватного нотаріуса, хоча інші банки цього не роблять.
monobank
monobankua 13 мая 2023, 18:32
В обов'язки банку входить накладення арешту або списання за запитом виконавчої служби в рамках поточного законодавства.
06.05 набув чинності Закон України, згідно з яким Банки вимушені встановлювати обмеження на рахунки клієнта, в разі отримання постанови про арешт коштів від виконавчої служби.
Як і встановлення арешту, так і цього зняття відбувається за запитом виконавця.
Рішення про збільшення або зменшення ліміту приймається системою з урахуванням детального аналізу
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

13 мая 2023, 7:50
«Банк може безпідставно знизити кредитний ліміт до нуля, навіть якщо ти до цього тривалий час користувався ним і справно виплачував»

???

Кредитный лимит — это ДЕНЬГИ БАНКА а не ваши. То есть это банк решает размер кредитного лимита СВОИХ денег, а не вы. И отчет о причинах установления размера кредитного лимита СВОИХ денег банк не должен давать

Не совсем понятна суть претензий.
13 мая 2023, 18:40
Так банк може робити зі своїми грошима що захоче . Також він може обмежувати, або змінювати умови надання інших своїх послуг на власний розсуд , але все це говорить про ненадійність банку , а отже дає мені підстави як клієнту виносити все це на загал і висловлювати свою думку з цього приводу
Jokets
Jokets
14 мая 2023, 9:35
Такие условие у всех банков, потому что это не ваши деньги. Все банки работают на таких правилах тогда пишите ваше мнение в каждый банк Украины. А потом еще прежде чем писать что-то про арест счетов, почитайте законы. Ты лучше бы вовремя оплатил свои долги и никто бы ничего тебе не блокировал) но конечно же виноват моно в твоих проблемах, в не твоя безответственность)
14 мая 2023, 11:59
Повторюю для тебе бот ще раз , з шести банків що в мене є заблокував тільки монобанк . Рекомендації свої залиш для своєї мами .
14 мая 2023, 13:21
В тебе якісь хибні уяви про критерії надійності банків.
Для мене, наприклад, надійність це піклування про ризики та чистоту активів, а не роздача рандомним Миколам кредитних лімітів під час війни.
13 мая 2023, 9:41
«може заблокувати кошти на рахунку по запиту будь якого приватного нотаріуса, хоча інші банки цього не роблять», -абсолютно будь який інший банк зробить те саме))) Набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану»

Посилання (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1735051)
13 мая 2023, 18:43
Жоден «абсолютно будь який банк» цього не зробив , я користуюся послугами ще 6 банків , заблокував саме монобанк . От я і хочу застерегти інших людей .
14 мая 2023, 12:00
«Жоден „абсолютно будь який банк“ цього не зробив», — перейдіть на гілку приватбанку чи пумба і почитайте свіжі відкуки людей) Думаю вам не довго чекати блокування карток в інших банках)
14 мая 2023, 13:22
Нахіба нормальній людині 6 банків?
Ти дроп, чи що? Або просто кругом кредитні картки поспустошував, а теперь дупа горить, шо Моно не дозволив?
13 мая 2023, 19:10
«Жоден «абсолютно будь який банк» цього не зробив «

Вы бы хоть чуть чуть отзывы о «других» банках почитали .
Тут десятки , если не сотни отзывов о том как «другие» банки сами урезали людям кредитные лимиты до «ноля» . Так же урезались до «ноля» и лимиты по «оплате частями» .

Так, что это не проблема одного Монобанка, а всей банковской системы . Банки «перестраховываются» в это тяжелое время
14 мая 2023, 11:56
Я залишаю відгук про проблему з якою стикнувся сам , я не збираюся бігати по всіх форумах і читати про всі банки , це робота таких людей як ти , які сидять на зарплаті монобанку)
14 мая 2023, 13:26
Оце ти його приклав до землі словом. Просто знищів (ні!)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Найбільш ненадійний банк