Заблокували рахунки при закритому провадженні

Helenka61 10 мая 2023, 15:08
Ще вчора написала у підтримку, що провадження від січня 2022р закрите у вересні 2022 року, про що є відповідні постанови: Постанова про зняття арештів з рахунків та Постанова про закриття виконавчого провадження.
Не подіяло. Заблокували і вимагають, щоб звернулась до виконавця за постановою.
Вибачте, я звернулась відразу і він мені вислав всі постанови! В реєстрі боржників теж всі постанови підтягнуті (я мовчу про те, що за рішенням суду я нічого нікому не повинна платити!).
Дуже цікаво працює банк — блокує відразу як отримує постанову, а розблокувати, щоб користуватись СВОЇМИ коштами, потрібно ще кланятись і додаткові папери збирати, при тому, що все є. Шановні банкіри, ви свій карман з чужим випадково не поплутали?
Мені це дуже скидається на незаконне користування банком чужими коштами. А що… Бачу, що нас тут багато. Непогано було б фінмоніторингу перевірити діяльність цього банку.
При зверненні в чат — «хвилька» обертається в очікування більше 3 годин. Ні вибачень, ні нормального роз«яснення немає.
monobank
10 мая 2023, 17:44
Розуміємо, що ситуація неприємна.
Ми надіслали вам в мобільний застосунок повідомлення про зняття арешту.
Перевірте, будь ласка

10 мая 2023, 17:15
Я сегодня консультировался на горячей линии Минюста.

Так вот статус «закрытого» ВП может быть и на действующем ВП, «закрыли» скорее всего из-за невозможности выполнить на время действия запрета от КМУ.

Платить по ВП все равно надо. Ищите себя в едином реестр должников. Скорее всего новенький штраф к вам прилетел.
Helenka61
Helenka61
11 мая 2023, 16:48
В тому- то і діло, що немає. Блоканули незаконно. Бо провадження було закрито на підставі рішення суду, засідання якого відбувалося відповідно до моєї заяви. Але бачте банку недостатньо було однієї постанови на зняття арешту, бо у них було 2 постанови на накладення арешту, тому вони хотіли бачити і 2 постанови на зняття. АЛE… це вже потім мені сам виконавець пояснив, що саме даний банк ніякого відношення до першої постанови не мав, бо тоді в ньому у мене не було відкритих рахунків — відкрила пізніше, тому даного банку стосувалась лише друга постанова, після якої банк отримав постанову про зняття арешту і закриття провадження.
З позавчорашнього вечора намагалась це донести банку через чат-бот. Толку ніякого, поки не домоглася передачі вирішення питання в головний офіс. Лід рухнув… Ввечері мої рахунки розблокували.
11 мая 2023, 18:35
Если оно есть в реестре должников, то нужно общаться с исполнителем, который не сделал свою работу

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували рахунки при закритому провадженні