НАЙГІРШИЙ БАНК!!!

Artur1984 9 мая 2023, 9:22
Вже четверу добу перевіряють кошти відправлені від організації в якій я офіційно працевлаштований 8 років і отримував ЗП якраз від неї в цей банк. Всі необхідні документи було надано! Слава Богу, що кошти необхідні не на операцію!
monobank
monobankua 9 мая 2023, 15:14
Ми шкодуємо, що ситуація, що склалася, викликала у вас негативні емоції.

Хотіли б звернути вашу увагу, що банк перевіряє абсолютно всі платежі, які зараховуються на рахунки нашим клієнтам.
Ця процедура пов'язана з постановою НБУ — № 162 від 29.07.2022, постановою НБУ № 164 від 29.07.2022 «Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів та здійснення операцій з їх використанням» відповідно до статті 48 Закону України «Про банки та банківську діяльність»

А також, згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта.

Ми передали запит колегам по можливості прискорити перевірку.Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація

zig4free
zig4free
9 мая 2023, 11:32
Платежи обычно проводяться в течении дня, может бухгалтерия вашей компании налажала с назначением платежа?
9 мая 2023, 11:53
Платіж в банк надійшов, але його перевіряють — 🇺🇦 Оператор monobank platinum:
Звертаємо вашу увагу, що будь-яке зарахування може потрапити під перевірку і знадобиться надати документи, що підтверджують походження коштів. Це пов’язано з вимогою постанови Правління НБУ № 417 п. 72 — банки перевіряють абсолютно всі платежі, які зараховуються на рахунки Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій, які не відповідають фінансовому стану клієнта.
Всі документи були надані чотири доби тому, але відповіді не має. Тільки такі відповіді - 🇺🇦 Оператор monobank platinum:
На жаль, відсутня можливість назвати конкретні терміни. Як тільки буде відповідь, ми відразу ж повідомимо. Рекомендуємо очікувати
9 мая 2023, 12:25
Проверка 3−7 дней не включая «типа выходные и праздники» если платёж был в пятницу то проверка закончится скорее всего через неделю. Монобанк рандомно проверяет практически все платежи от юридических лиц физическим вручную рандомным способом. Хоть бы вас не блокнули и не отказали в обслуживании.
9 мая 2023, 12:27
Если у вас зарплата попала под проверку и через 3−7 банковских дней это не решится то рекомендую ограничить использование монобанком из-за риска отказа в обслуживании или блокировки на полгода
9 мая 2023, 12:30
Если есть время — жалоба в нбу на их постановления. Больше жалоб — меньше будут требовать проверок от банков которые неэффективные
9 мая 2023, 12:53
Дякую. Буду займатись. хоча й без них справ ввистачає.
9 мая 2023, 13:04
Більше туалетного папіру для НБУ.
Банки витрачають час на фінмон, бо держава вимагає, та штрафі кінськи стягує за порушення.
9 мая 2023, 12:04
То може ваш роботодавець вас так підставив — відправив кошти через якусь прокладку, яка накликала підозри на вас, як на бенефіціара переказу. А якщо п2п, то взагалі можна отримати відмову в обслуговуванні.
9 мая 2023, 12:42
Я в цій компанії офіційно працевлаштований з 2015 року і маю офіційну ЗП, яка перераховується на Монобанк. Кошти відправлені саме з цієї компанії і з правильним вказанням призначення платежа. Я не проти перевірок, але вони не повинні замати так багато часу!!! Всі підтверджуючі документи надані в монобанк. Готовий оригінали будь куди привезти, але монобанку всього вистачає - та рішення надати не можуть.
9 мая 2023, 13:00
В будь-якому банку тривалість перевірки може розтягнутися до безкінечності. Немає чітких норм.
9 мая 2023, 13:04
Я вже зрозумів. Та краще тоді мати справу з банками в яких хоч відділення є.
9 мая 2023, 19:49
А ти як відкривав рахунок — не знав, що банк без відділень?
Anrey12
Anrey12
9 мая 2023, 14:40
Після заяви до НБУ надайте заяву до моно про закриття рахунків та переказ коштів до іншого банку
9 мая 2023, 15:19
Так і буде.
Danilich
Danilich
9 мая 2023, 14:56
Жесть то какая, даже за свою зарплату надо уже отправлять справки, закрывайте счета как я в этом недобанке. Вы ж 8 лет как-то получали свою зп без проблем, а решили получать ее на модную хайповую карту, вот и отгребли проблем

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank