Банк зняв кошти з рахунку та не сплатив за комунальні платежі.

030308 5 мая 2023, 2:31
Проводила оплату за опалення 7.03.2023 р. Сьогодні 5.05. 2023, компанія з теплопостачання надсилає мені квитанції з боргом. Минуло майже 2 місяці, ні повернення грошей, ні зарахування на рахунок теплопостачальної компанії. Оператор Монобанку відповідає, що у всьому винен Айбокс! Але ж я сплачувала не Айбоксу!!! Чому за прорахунки банку я повинна відповідати своїми грошима і своєю репутацією? Оператор Моно навіть не може назвати строки, коли щось вирішиться з цією оплатою, лише порекомендував показати скрін платежу про сплату теплопостачальнику (тільки що йому до тієї квитанції, якщо кошти на рахунку все одно не з’являться і борг у мене не зникне). Дуже погано, що банк не моніторить платежі від клієнтів, знаючи свої «прогалини» в обслуговуванні.
monobank
monobankua 5 мая 2023, 17:55
Нам дуже прикро, що сталась така ситуація.
Айбокс Банк був партнером по комунальним платежам, тобто спершу кошти зараховувалися до них, а потім компаніям, які заключили з ними договір.
Оскільки у них відкликали ліцензію, а кошти їм вже були перераховані, вони їх мають перерахувати компаніям, щоб виконати свої зобов'язання згідно з договорами. Вони вже почали робити перерахування, незабаром всі кошти надійдуть до компаній.

Answep
Answep
5 мая 2023, 7:28
Эта проблема носит массовый харрактер, коммунальные платежи которые я проводил через Монобанк 07.03.2023,
то же до сих пор не прошли.
С клиентской поддержкой Монобанк по этому вопросу общаться смысла нет, братитесь в НБУ, вот ссылка:

Заполните форму и отправьте её через
e mail.
5 мая 2023, 8:16
У вас есть квитанция по которой вы платили.
Вы можете передать квитанцию вашей коммунальной службе в виде ПДФ документа, там также есть код квитанции, его можно проверить через сервис check.gov.ua
В 99% случаев тупит бухгалтерия у коммунальной службы.
5 мая 2023, 11:46
Бухгалтерия службы тут не причем. Оказывается Монобанк платежи людей за ЖКХ платил почему то не напрямую а через посредника — Айбокс. Теперь Айбокс « прикрыли». Деньги людей до ЖКХ не дошли. А Монобанк умывает руки и спирает все на Айбокс. Хотя люди деньги Монобанка давали а не Айбоксу
5 мая 2023, 12:01
Все равно, есть квитанция с печатью монобанка, и с IBAN получателя.
Если деньги не дошли до получателя, тогда легко предъявить притензии к монобанку
5 мая 2023, 11:51
Что-то подсказывает мне — что плакали денежки людей. Долго они ещё их у Монобанка забирать будут. А может Монобанк их и вовсе не отдаст
Danilich
Danilich
6 мая 2023, 13:24
Отправьте жалобу в НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals с прикрепленной квитанцией, что вы в квитанциях указывали правильные реквизиты банка, а монобанк их подменил и отправил платежи в айбокс, тем самым нарушил регламент в 3 банковских дня, пора бы уже НБУ заняться псевдобанками и проучить, чтоб вовремя выдавали депозиты и проводили правильно платежи.
Дело видать мутное, в айбоксе похоже какая-то финансовая компания совместно с монобангом занималась проводкой платежей

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Банк зняв кошти з рахунку та не сплатив за комунальні платежі.