Не відкривайте в Монобанку рахунок ФОП

Natalia11111 2 мая 2023, 12:35
Не відкривайте в Монобанку рахунок ФОП, якщо не хочете втрачати клієнтів. Рік тому все працювало, на сьогоднішній день перекази від клієнтів зараховуються через раз. Приходить відмова і «зверніться у службу підтримки». Звертаюся, їх відповідь: це не наша вина, нехай відправник сам розбирається, чому його банк не хоче перераховувати нам гроші. Можливо проблема в ключ карті і потрібно надсилати клієнтам повні реквізити. Заради цікавості відкрила рахунок в іншому банку з такою ж ключ-картою і о диво кожен платіж проходить. Знову звоню в Монобанк і повідомляю, що така проблема існує тільки в них і якщо вони не хочуть втратити ФОПів, то їм варто було б розібратися, чому саме з їх рахунками такі проблеми, на що отримала відповідь: я не я і коняка не моя, в них лапки і вони нічого не можуть з цім зробити, а точніше не хочуть. Тому все просто, хочете отримувати платежі, не відкривайте тут рахунок ФОП, бо ніхто з клієнтів не буде робити роботу за Монобанк та розбиратися, чому саме в їх банк не зараховуються кошти, вони просто підуть в інший магазин з працюючим рахунком.
monobank
2 мая 2023, 15:09
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

2 мая 2023, 12:55
Вообще то платежи на карту ключ к счету — это не правило, а исключение.
Лучше через эквайринг или платежи на счет — надежнее.
2 мая 2023, 15:28
«Вообще-то» в нормальних банках це вже давно норма. Але ваше право користуватися відсталими, де це «ісключєніє»
2 мая 2023, 16:33
Это не норма — там начинает ставить палки сама платежная система и на это банк повлиять не может никак.

Скорее всего от уровня карты есть ограничения на количество и общую суму платежей в зависимости от страны.
Еще автоматический антифорд платежной системы палки ставит в колеса, да и всякое другое может мешать.
2 мая 2023, 16:39
Возможно в другом банке вам дали карту со статусом по выше — но за это вы платите РКО банку и есть комиссия за зачисление денег на это карту, в монобанке карта ключ бесплатная.
2 мая 2023, 16:58
В цій ситуації є й позитив: нарешті мамчині бізнесмени зрозуміли, що за прийом комерційних платежів на картку фізособи можна вилетіти з банку на мороз =)
2 мая 2023, 18:05
То что фоп в моно прикручивали задним числом, то того оно так все и работает. В привате сколько платил на ключ-карты не помню чтоб вообще что-то глючило, все отлично приходило
Ksenia Viktorovna
Ksenia Viktorovna
2 мая 2023, 13:01
І в мене проблеми з ФОПом Монобанку — не надходять Swift-перекази на ФОП. Відповідь Монобанка така ж — нічого не можемо. Тож я також відкриваю рахунок у іншому банку. Та й взагалі подумую від так званих «послуг» Монобанку відмовитись.
2 мая 2023, 16:37
Со SWIFT платежами вина банка отправителя и банка корреспондента. У меня на ФОП в моне заходят свифты через день-два.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
2 мая 2023, 14:04
Якась маніпуляція. раніше платежі на картку-ключ до рахунку проходили лише в межах банку. і то цей платіж технічно проходив як платіж на номер рахунку/айбан. просто в межах банку сам банк може швидко знайти повні реквізити рахунку.
перекази на картку ключ з інших банків залежать від налаштувань саме банку, з якого відправляють кошти
2 мая 2023, 14:08
Мамчині бізнесмени замість чорної картки почали давати клієнтам номер ключ-карти =)
Розрахунки за IBAN в сто разів надійніші та практичніші - бо можна побачити власника рахунку, написати коментар, тощо.
2 мая 2023, 15:31
Мамчин експер вирішив вставити свої 5 коп, по темі, де він не має ніякого розуміння. Дякую за вашу «дуже цінну» пораду, яка немає ніякого відношення до вказаної проблеми.
2 мая 2023, 18:01
Не спорьте с диванным экспертом который получает 1−2 перевода в месяц и «все хорошо работает скарг нету» Эквайринг здесь никогда нормально не работал, то что норм банки обслуживают гипермаркеты транзакции тысячами сыплются в секунду а моно просто сдохнет от такого количества
2 мая 2023, 21:19
Дніліч, скільки б я переказів не отримував, тебе не стосується.
А для сервісу або роздрібної торгівлі є еквайрінг незалежно від банку.
Чомусь в Туреччині навіть хлопчик з візком полуниці біля метро має pos-термінал, а наші «пізнесьмени» економлять. Хоча той же хлопчік може приймати платежі і через QR код з IBAN, але все одно має термінал.
2 мая 2023, 22:47
Посмотрел я виртуальный терминал с куер-кодом — это тупо ссылка на сайт, который даже гуглпей не видит почему-то, как и все в твоем шмоно, «эквайринг» это костыль через левый сайт, нормальным пос-терминалом тут и близко не пахнет, трешак. В куче маленьких точек и даже на базарах у продавцов есть терминал, и не надо наваливать за турцию, там точно также куча мест, где только кэш
3 мая 2023, 6:30
До чого тут моно?
Я кажу про бізнес та еквайрінг. Нехай де хочуть укладають угоду про еквайрінг. Але 90% вдавиться за 2−2.5% за послугу.
Дивлюся ти ще й по туреччині дистанційний експерт — один раз в пакетний тур на 3 зірки зʼїздив? =)

3 мая 2023, 11:18
Не зря говорят что у уезжунов напрочь атрофируется связь со бывших страной и через 3 месяца в голове уже перемешанная каша в голове из воспоминаний с местными впечатлениями.
ощад, райф — тариф 1,3 % від суми транзакції с нормальным пос-терминалом
Если там нету бесконтактной оплаты то втопку такой «эквайринг»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не відкривайте в Монобанку рахунок ФОП