Монобанк не перевів кошти за комунальні платежі!

kostianMendes 24 апреля 2023, 17:44
7 березня я заплатив за комуналку близько 5 тисяч гривень. (вода, світло, газ і т д) Через тиждень звернув увагу що грошей немає в кабінетах компаній. Надіслав квитанції до компаній вони сказали гроші не надходили. Я звернувся до підтримки банку вони сказали що всьому виною Айбокс що їм ліцензію аналювали. Але я платив з картки в додатку монобанку то. Сказали мені що Айбокс переведе кошти на рахунки але вони не знають термінів. Але питання яким боком цей банк це зробить якщо без ліцензії банку не можна проводити фінансові операції. Вже йде другий місяць і ні коштів і ні відповіді. Лише заїджена фраза що айбоксу ліцензію аналювали і гроші він зарахує колись.

Але сьогодні оператор чату мене просто добив, сказав що у них нова ліцензія і Айбокс — проводить платежі по троху. А це на хвилинку банк без ліцензії… Навіть не знаю що тепер і робити. Я вже і листа до айбоксу навіть надіслав на особу гарантування вкладів (айбоксу). І в підтримку пишу і пишу. І результату нуль. Кошти десь але не там де треба. Ще крім цього вони перейшли на новий тип переказів по новому закону, і тепер платежі по ІБАН робляться у зазначений час. Я собі переводив кошти з іншого банку і вони теж пропали, я почав писати де кошти і як виявилося у них якась там проблема виникла і кошти надійшли аж на наступний день.
monobank
24 апреля 2023, 18:44
Приносимо вибачення за незручності
Наразі Айбокс Банк розраховується за своїми зобов'язаннями з усіма партнерами
І оскільки партнерів багато, а терміни стислі, взаєморозрахунки проходять трохи довше, ніж було раніше
Вже є інформація, що реєстр виплат був погоджений і ми чекаємо, що виплати будуть зроблені найближчим часом
Ми постійно на зв'язку із партнерами та всі учасники цього процесу дуже зацікавлені провести платежі якомога швидше

Дійсно, після переходу на нове покоління СЕП, у нас деякий час були труднощі з зарахуванням платежів і кошти зараховувалися не так швидко, як очікувалося
На поточний момент ці складнощі виправлені та все працює коректно
Постараємося в майбутньому не допускати подібних складнощів

24 апреля 2023, 18:58
Яким чином банк розраховується якщо банк в стадії ліквідації! В нього відізвана ліцензія! Банк без ліцензії не може проводити фінансові операції!
yuliya1109
yuliya1109
24 апреля 2023, 19:03
У мене аналогічна ситуація.
Вже не знаю, що робити.
Як на мене це просто шахрайство.
Якщо вони так кинули багато людей, мені рекомендували звернутися до суду.
24 апреля 2023, 19:10
Я буду звертатися. Завтра розпочну з листа на юр адресу щоб надали письмову відповідь. Також звернусь до НБУ. Потім вже в суд після зібраного комплекту.
24 апреля 2023, 19:14
Взагалі це чисто шаблон по якому пробують заспокоїти людей. Психологічний хід. Вже до нього додали що є якась нібито інформація про якісь списки! Але ще раз повторюю банк на стадії ліквідації! І те що моно працював з ним і використовував його як прокладку! Це не повинна бути наша проблема.
24 апреля 2023, 19:46
« Я звернувся до підтримки банку вони сказали що всьому виною Айбокс що їм ліцензію аналювали. Але я платив з картки в додатку монобанку то»

Наверное я какого то момента не уловил — вы платили с приложения Монобанка, но Монобанк каким то х*ром сюда приплетает Айбокс? А Монобанк не обнаглел ли ?

Я как-то и так минимизирую сотрудничество с Моно. Оплата за ЖКХ было одним из немногих , что я еще делал через Моно. А сейчас, как посмотрю, лучше и от оплаты ЖКХ в Монобанке отказаться ,
24 апреля 2023, 19:52
І я про це. Я зайшов в мобільний додаток монобанку — інші платежі - там моя адреса з компаніями. Написав необхідні суми і оплатив. Гроші з картки зняли. Гроші на рахунки не зайшли. В компанія цих грошей теж нема бо я квитанції їм надав. Одна компанія взагалі сказала що гроші показало що повинні були надійти але банк їх назад забрав так і сказали. А в підтримці постійно пишуть про якийсь інший банк (Айбокс), який вони використовували я якості прокладки. Почитавши коментарі тут, і після цих двох випадків мені стало страшно за свої кошти. Тому я всі свої кошти вивів і більше не буду тут нічого проводити. Бо це абсурд якийсь. А саме головне писати що айбокс повертає гроші, банк без ліцензії в стані ліквідації не може проводити абсолютно ніяких фінансових операцій. Плюс в них заморожені рахунки. Щось темне мутять.
24 апреля 2023, 19:53
До цього всього, в компанії мені сказали що таких людей дуже багато. Мені взагалі здається що банк може схлопнутися або станеться таке саме як і з айбоксом.
25 апреля 2023, 10:30
Что у вас в квитанциях написано, на какой банк деньги ушли? Есть разница вы платили картой через платежный шлюз (агрегатор) либо напрямую на другие банки.
Айбокс не мог уже 07.03 принимать деньги, т.к. его отключили от СЭП. Похоже деньги у кого-то из посредников застряли и ждут компенсации от фонда
25 апреля 2023, 11:59
Я з додатку моно банк заплатив за комуналку, гроші зняли з білої карти моєї. В квитанції чітко вказано Відправник «Універсал банк» одержувач — ЕДРПО, АЙБАН, назва одержувача Адреса і лічильники (одержувачі ясно, кривбас водоканал і т д). Тобто на пряму в банк отримувача
25 апреля 2023, 9:36
Я только сейчас как-то эту на эту ситуацию по другому посмотрел . Ведь и до этого отзыва уже было несколько подобных же отзывов о том, что люди платили за услуги ЖКХ через онлайн приложение МОНО. Деньги с карты Монобанка уходили, а на счета компаний ЖКХ НЕ приходили.

Первые звоночки — отзывы пошли где-то с месяц или два назад. Я , лично, думал , что это какой то разовый сбой. А теперь вижу , что ЭТО СИСТЕМА и банк Моно реально непонятно куда девает деньги и при этом нагло «морозится» , что это не его вина .

Реально — надо забирать ВСЕ личные средства из банка и оставить только услуги типа «оплата частями» и пользование кредитным лимитом
25 апреля 2023, 10:22
Я так много лет и делаю, с банков почти все дебетовые средства вывожу в нал с конверсией в валюту, все покупки только в счет кредитного лимита. Гривну завожу только для гашения грейса и когда платеж на ибан сделать надо
25 апреля 2023, 11:16
«Я так много лет и делаю, с банков почти все дебетовые средства вывожу в нал с конверсией в валюту»

Разумно . Но иной раз ситуация такая , что иногда выгоднее перевести средства не в валютный нал, а в банковский депозит или в ОВГЗ. Но это , конечно, на краткие сроки , если курс валюты стабилен
26 апреля 2023, 10:34
Я оказался в аналогичной ситуации, та же дата — 07.03.2023, деньги до сих пор не поступили.
29 апреля 2023, 12:04
Обратитесь в НБУ, вот ссылка:

И желательно не по телефону, а письменно, заполните форму и отправьте её через e mail.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк не перевів кошти за комунальні платежі!