Відношення служби підтримки банку.

AndreyB1970 4 апреля 2023, 20:34
25.03. було через Вайбер подано заяву на видачу коштів із закритої картки на рахунок до іншого банку.Все було вказано згідно з шаблоном, який надано службою підтримки. Так само з цією заявкою та паспортом сказали сфотографуватися … і це зробив.Підтримка пообіцяла, що згідно з їхніми нормативами, кошти мені будуть переведені на рахунок в іншому банку протягом трьох робочих днів.30.03. я не спостерігаючи грошей знову скликаюсь з підтримкою. Де на моє запитання, а де гроші кажуть: у вас одна цифра не читається розбірливо.Пропонують знову написати нову заяву з поточною датою і повторити процедуру з фото. Проходжу, відправляю, додаю пдф файл з банківськими реквізитами. Уточнюю правильність! Отримую підтвердження про вірність переданих даних.Оператор підтверджує, що все правильно. Пройшло три робочі дні!
Грошей на даному рахунку немає.
Знову зв’язуюсь із підтримкою і тут починається цирк! Оператор розводить руками та просить чекати…
На резонне запитання: скільки? Йдуть відмовки, що ми нічого не знаємо. На прохання дати того хто знає відповідь — чекайте.Це нормальна робота операторів?
І основне питання чому мені не віддають мої гроші?!!!
monobank
5 апреля 2023, 14:10
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково проведемо роботу над помилками та вживемо заходів
Сьогодні кошти було відправлено згідно з заявою, яку ви нам надіслали

4 апреля 2023, 22:42
Шо очередные гроши на спорт? Ну тут все банки будут стрематься заводить такое на свой счет.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
5 апреля 2023, 8:10
В куче стран ЕС игроки спокойно играют в лицензированные онлайн-казино и без проблем выводят свои выиграши на карту, так там финмон куда покруче чем у нас и выигранные суммы могут исчисляться тысячами евро, да, г***банки может и не будут принимать переводы от контор обслуживающие азартные игры
5 апреля 2023, 12:59
Только в Украине — всякие казино активно используют в схемах для уклонения уплаты налогов и вывода валюты за границу вопреки ограничениями НБУ.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Відношення служби підтримки банку.