Не идут на уступки своим клиентам!

Анастасия Павелко 2 февраля 2023, 15:21
Мошенническим путём было взято на меня кредит в этом банке, после того как это мною было уже известно, было решено закрывать этот кредит, но только после реструктуризации, чтобы небыло каждый месяц новых %. Банк вообще не идёт на уступки только грозиться забрать имущество всё!
monobank
monobankua 2 февраля 2023, 17:36
Ситуація, що склалася дійсно не приємна
Однак, інформація, що описана у відгуці, не повною мірою описує все, що відбулося.
На жаль, повідомити всі дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Для уникнення таких ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати картку, доступ до застосунку навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки в нотатках та записках.
Також ми рекомендуємо нікому не повідомляти такі дані як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки

Ми розуміємо, що погашення заборгованості, що виникла, може бути важким тягарем.
На жаль, ми поки що не можемо запропонувати вам реструктуризацію.
Рекомендуємо вносити мінімальні платежі у розмірі 4% від суми заборгованості для поступового погашення боргу.
Банк не нараховує пені та штрафи, нараховує лише мінімальні відсотки 3,1% на місяць.

aliwka3
aliwka3
2 февраля 2023, 17:31
А почему банк должен идти на уступки? по поводу мошенничества это вам в полицию, а не в банк
2 февраля 2023, 20:05
Дійсно банк не повинен йти на поступки але і поліція в разі якщо сума маненька, наприклад 6500, не дуже береться за таку справу навіть якщо їм просто треба відкрити справу, зробити запит в банк бо тобі банк не надасть всю інформацію навіть якщо ти власник карти, опитати свідка, того кому був зроблений переказ з твоєї карти, який знаходиться в хвилинах п’яти ходьби від рай відділу і вони його знають, тобто ти їм надав всю інформацію та навіть розкрив все за них. Це 100 відсотків бо я це знаю особисто.
dizzbalanser22
dizzbalanser22
3 февраля 2023, 10:41
Ну так якщо 6500 це «сума маленька», то сплатіть Для чого реструктуризувати маленьку суму?
3 февраля 2023, 14:01
Це були особисті кошти, просто навів як приклад але треба враховувати й те що поліції наразі є чим зайнятися, трохи пізніше я накажу цю людину сам бо зараз він не з’являється вдома, але все ж таки я намагався по закону.
3 февраля 2023, 18:34
Ну, покарай його, повісь на себе кримінальний злочін.
А банк тут до чого, якщо твій друг або знайомий взяв на тебе кредит або спустошив кредитку? Юридично, цей кредит на 100% твій, бо картка твоя, телефон із застосунком твій.
Jokets
Jokets
2 февраля 2023, 21:37
Ну так, а банк что мать тереза давать кредит просто так? Это проблемы банка или ваши лично касаемо возможной кражи денег? Карта ваша и ответственность ваша и значит обязательства ваши платить кредит как и другие клиенты
3 февраля 2023, 18:43
Складається враження що війна вигнала з дому купу людей, що до цього жили не торкаючись сучасного світу, банків, технологій. А зараз вони бідолашні стикнулися з умовами, коли треба дбати про свої гроші, читати угоди, рахувати щось.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
4 февраля 2023, 10:06
Злихайтесь свого имущества перепишіть на когось і пошліть їх туди куди вони заслуговують, а інші за допомогою молотка вирішують питання буває але ці хитрі сховалися за додатком і розводять людей своїми позичками але кара і таv їх настигне, нехай почитають книжку злочин і покарання

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не идут на уступки своим клиентам!