Радий, що закрив рахунки :)

peterzelenskyy 2 февраля 2023, 14:13
Листав відгуки про монобанк і тільки радів тому, що пішов звідти. Повернувся до мого звичного банку, де трохи дорожче, але куди більш передбачувано та стабільно. В розрізі власного досвіду та відгуків нижче, зрозумів, що найкраще, що мені дав монобанк — це можливість забрати кошти закрити усі рахунки там.
Другий момент, вже смішний. Долистав до свого минулого коменту та посміхнувся — монобанк позначив його як… «проблему вирішино» :-) Ось так підганяють статистику. Проблему не тільки не було вирішино, але я через цих не дуже приємних та компетентних людей втратив кошти.
Справедливості заради, мушу сказати, що у моно реально прикольна аплікуха та є інтеграція із Payoneer. Кошти із пайоніра до моно «йдуть» 15 хвилин, а до мого старого-нового банку — майже 3 дні.
monobank
monobankua 2 февраля 2023, 15:14
Дуже шкода, що ви вирішили не користуватися продуктами банку.
Будемо раді бачити вас знову серед клієнтів банку в майбутньому.
І сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції

3 февраля 2023, 8:04
Мне самому не приятен сабж, я лично прочувствовал, как неохотно монобанк выдает валюту через банк партнер, но увы прекращать быть клиентом банка я не собираюсь, лучших альтернатив на рынке Украины нет.

«Проблема вырешена», скорее всего нажал на кнопку, проси модерацию отменить «решение проблемы». У банка есть проблемы с выдачей депозитов и банк этому сам активно поспособствовал — закрывая отделения и при этом не наладил адекватную связь с банком партнером.

Интересно вот банк делает ли какие-то выводы по поводу, как и по каким причинам он теряет клиентов?

Или происходящие — издержки, которые банк себе может позволить?
3 февраля 2023, 18:45
Він втрачає хріновенькі одиниці, а тим часом конвертаційні депозитчіки несуть гроші, нових ФОПів які мали чорну картку, а теперь рахунок приватної особи підприємця відкрили, купа військових картки отримують
4 февраля 2023, 13:10
В монобанке не выгодно открывать конверт депозиты.
Удобная таблица от народа — гуглим «Клуб 100к» — для онлай открытий лучший сейчас сенс (альфа-банк), потом таском-банк, монобанк не самый худший — но хрен заберешь деньги — а это крайне весомо — т.е. монобанк — дно.
6 февраля 2023, 15:40
Не пройшло й півроку як конвертаційні додіки зрозуміли, що Моно їм не підходить і ніколи не підходив
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
4 февраля 2023, 10:19
Така ж сама історія і не шкодую. раніше сам рекламував недобанк, але тепер напевне місія інша, відкривати очі людям на цю шарашкину контору, бо то що вони витворяють не в які ворота, набрали 6 лямів дурників і думають тепер їм все дозволено
Danilich
Danilich
5 февраля 2023, 13:11
Я тоже давно закрыл все счета в этом «розничном продукте», щас полно карт других банков, где хорошо относятся к клиенту и дают достаточно кредитного лимита и валюта всегда есть к выдаче, хоть и под заказ, и еще не один банк за 3года не вытер об меня ноги, как раскрученный щманябанк, которому я даже помогал еще с бета-версии

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Радий, що закрив рахунки :)