Отличный банк, но нет условно-бесплатного премиум обслуживания (

Сделайте пожалуйста как в других банках, чтобы можно было пользоваться платиновой картой бесплатно в случае выполнения определенных условий (например: траты на определенную сумму / среднедневной остаток 70к грн). Во всем остальном банк на высоте 🔥
monobank
31 января 2023, 13:36
Вдячні за ваш відгук!
Обов'язково розглянемо вашу пропозицію!

1 февраля 2023, 9:05
Підтримую пропозицію…)
МОНО, Надайте будь-ласка таку можливість.

У мене окрім Моно є ще преміум картки Привату та Райффайзену — обидві ці установи надають можливість безкоштовного обсуговування за умови виконання певних витрат.
1 февраля 2023, 11:04
Вибачте, а які саме преміальні послуги ви використовуєте в повсякденному житті? Мені просто цікаво, люди нагрібають преміальних карток просто щоб махати красивим плстиком та з прихованою гордістю казати, що ВІП?
1 февраля 2023, 11:28
Мильна програма, консьерж сервіс, 2 картки які прив’язані до 1 рахунку. Не буду писати про знижки та акції від Віза та Мастеркард. Багато цікавого, тим паче якщо умова буде «мати середньоденний залишок 70к грн або купити щось на 25к в місяць».
zig4free
zig4free
1 февраля 2023, 12:21
1. Обычный кешбек выгоднее миль
2. Консьерж сервик — крайне сомнительная услуга — я привык разбираться в банковских продуктах самостоятельно — тем более имею счета в +10 банках.
3. Скидки / акции от Віза та Мастеркард — тоже сомнительные, потому-что они обычно идет на товары на торговых площадках с завышенными ценниками — всегда можно найти дешевле без всяких скидок и акций.
1 февраля 2023, 12:42
Цікаво, скільки миль ви налітали з ковіду до сьогодні? Я спеціально наголосив, які переваги преміального обслуговування ви використовуєте в повсякденному житті.

Знижки можна отримати через сайт того ж Мастеркарду, але чесно кажучі, за рік я там жодної покупки не зробив, бо торгують, як сказав Олександр, за значно завищеними цінами.

Дві картки — нахіба, прикладати до терміналу по-македонськи? Я й одну картку в руки брати тільки в Стамбулі почав, щоб ліміт кешу витягувати з банкомату щотиждня.

Консʼєрж сервіс? Це типу окрема відилена банківська Маринка, яка тупить персонально для вас? =)
1 февраля 2023, 13:13
Налітав доволі багато з початку пандемії. 2 картки це дуже зручно. Стосовно 2 карт: приведу простий приклад, якщо зараз оплатити щось у валюті Аргентинське песо карткою від Віза тоді курс буде 0.11, а якщо карткою Мастеркард тоді 0.21. Звісно можна відкрити білу картку, але це потрібно переказувати кошти на неї і взагалі не так зручно. Конс‘єрж це не одне й те саме, що і персмен. Якщо потрібно організувати поїздку, купити щось, знайти наприклад білети на рейс, коли нема часу це робити власноруч. В таких ситуаціях він і потрібен) За знижки та кешбек згоден. Знижки частіше не потрібні нікому, а вибір між милями або кешбеком то індивідуально кому що треба.
1 февраля 2023, 15:10
Скільки миль ви зараз маєте, які можна використати наприклад в Європі?

Аргентиньске песо то дуже невдалий приклад. Не для повсякденного користування. Нормальні валюти не можуть дати такої різниці, бо незрозуміло за чий рахунок банкет.

Консʼєрж — чесно кажучі, я маю деякий досвід, коли асистент бронює мені квитки за організовує подорожі. Реальний процент задоволення від результату в мене десь не більше 20%. Щоб підвищіти, треба дуже багато інструкцій давати, а досвід у мандрівках взагалі не заміниш. Тому я без вигуків радості спрйму такий сервіс.
2 февраля 2023, 2:55
Так милі в моно компенсують будь який куплений білет в будь якій авіакомпаніі світу. Так шо якщо миль достатньо, хоч в Європі, хоч де їх витрачайте.
2 февраля 2023, 8:56
Питання, не в тому які послуги ти використовуєш в своєму житті.

Питання в тому, що хочеться МАТИ вибір — або виконувати умови з обороту/залишків та отримувати безкоштовне обслуговування.
Або не виконувати.

Зрозуміло, що на зараз преміум послуги в Україні дуже обмежені за своїми можливостями.

Але до війни я активно використовував :
мильну програму,
аеропортові послуги,
консьєрж ли було потрібно кудись записатись , а у мене будо часу самостійно цим займатись.

Зараз мені аеропортові послуги не потрібні, а за щомісячне обслуговування в Моно я плачу 750 грн

Тому пропозиція, щодо альтернативних варіантів обслуговування вважаю , що має права на життя.

До того ж така пропозиція є в Приваті та Райффайзені.
MadamSergeevna
MadamSergeevna
1 февраля 2023, 13:12
Ну ещё туристическая страховка на любые мед. риски с покрытием до миллиона долларов. От мастера или визы с момента пересечения границы, ничего дополнительно покупать не нужно. Консьерж-сервис тоже удобная штука, как личный секретарь и в любое время суток: закажи цветы, батарейки таксист тебе привезёт если нужно и т. д. Скидки на бронирование отелей и аренду авто. Много всяких прикольных штук, а платить за обслуживание не нужно, если сумму необходимую тратишь по карте.
2 февраля 2023, 2:57
Підтверджую, з мастером знімав якось авто зі скидною 30%+ тай ще клас підвищили безкошновно
Danilich
Danilich
6 февраля 2023, 17:43
Какое премиум-обслуживание, вы о чем??? контора сшибает по 50 грн за перевыпуск карт, уже даже экномят денги на пластике и это при том что нет своих банкоматов и отделений

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Отличный банк, но нет условно-бесплатного премиум обслуживания (