Монобанк відмовився в обслуговуванні

1demonster1 27 января 2023, 19:22
Користувався монобанком вже 3 роки. Ніяких проблем не було. Але на початку січня, монобанк відкрив збір коштів на Тро. Я вирішив скинути всі кошти, які в мене були, тому що місяць не планував користуватись цією картою. Потім через пару днів мені приходить повідомлення: Монобанк відмовляється вам в обсуговуванні. Я позвонив в службу підтримки, але там мені сказали: «Банк прийняв таке рішення», а коли я запитав, причину блокування, вони сказали:«У нас є політика банку і ми не можем вам сказати причину". Користувався картою нормально, переводів на російські картки в мене не було. В основному скуплявся в мазагазинах АТБ та Сільпо. Якщо служба підтримки не може сказати причину, скоріш за все її нема, бо другої причини я знайти не можу. Тому для мене цей банк є зручним, але не надійним, якщо вони навіть причину сказати не можуть, то з іншими людьми вони можуть поступити так само. Добре, що в мене коштів не було, бо люди пишуть, що в них така сама ситуація, але вони не можуть вивести гроші. Тому закрадається думка, що це все не випадковість із-за цього не рекомендую монобанк
monobank
monobankua 28 января 2023, 17:59
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

Lolik1837
Lolik1837
27 января 2023, 19:42
«Але на початку січня, монобанк відкрив збір коштів на Тро. „

Но вот я не могу уловить связи между сбором средств на ТРО и блокированием карты. Причем здесь сбор средств на ТРО до блокировки? Что за чушь автор несет?

“ Якщо служба підтримки не може сказати причину, скоріш за все її нема, бо другої причини я знайти не можу.»

Очередной бред. Банки вообще то и не объясняют причины блокировки. Имеют полное право
Oleksii Ch
Oleksii Ch
27 января 2023, 20:55
Автор одразу бере рога за бика та показує який він патріот, що віддав всі гроші на ТРО.
А по факту, мутна історія.
Може гроші брудненькі, встиг переказати на благодійність, а потім банк його хлопнув
SergeyNina
SergeyNina
29 января 2023, 9:29
Перевод денег на тро не связан с блокировкой. Там другое. Что именно вам банк не расскажет
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
4 февраля 2023, 10:57
Ви не один такий яким відмовляють без пояснень безглуздою своєю політикою прикриваючись це ж треба було вигадати такий пункт правил написали б зразу бо нам так захоотілося тому нікому теж не рекомендую мати з ними справи, обісрались котики по повній
Danilich
Danilich
6 февраля 2023, 12:59
Очень круто, выкинули на мороз -«Проблема решена»
Там так и решают проблемы с неугодными, вышвырнули и надеюсь, хоть остаток денег вернули

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк відмовився в обслуговуванні