SWIFT переказ

Артур Голяник 16 января 2023, 19:41
На мій ФОП переказ був відправленний 19.12.2022. Банк відправника затребував додаткову інформацію по переказу і мій контрагент її надав. Також відправник надав мені виписку банку, що кошті списанні. Служба підтримки монобанку відправляє шаблонні відповіді і розводить руками що вони, на жаль, не можуть комунікувати зі своїми банками-корреспонедтами з приводу свіфт-переказів. І не можуть пояснити чому переказ уже місяць як десь затряг. Служба підтримки взагалі некомпетентна. Банальне CTRL-C CTRL-V.

Найгірший банк, якому плювати на своїх клієнтів.
А я з цих коштів заплатив би податки, та й донатив і продовжую немало. Можливо ви поясните хлопцям в окопах чому вони мерзнуть поки ви розбираєтесь де платіж котрий повинен надійти ще 20 днів тому?

До речі, якщо ви збираєтеся відповісти шаблонною фразою що напишите мені в особисті, я вас дуже прошу, у мене цих повідомлень уже близько десяти. Навіщо поповнювати цю коллекцію неконструктиву?!

Найгірший банк якому плювати на своїх клієнтів.
А я з цих коштів заплатив би податки, та й донатив и продовжую немало. Можливо ви поясните хлопцям в окопах чому вони мерзнуть поки ви розбираєтесь де платіж котрий повинен надійти ще 20 днів тому?

monobank
monobankua 17 января 2023, 14:20
На жаль, вказаний вами платіж не надходив на наші рахунки.
Наш колега зв'язався з вами для уточнення даних та запиту на додаткову інформацію

17 января 2023, 4:49
Так, а моно причем?
SergeyNina
SergeyNina
17 января 2023, 6:11
Могут если захотят. Если у банка отправителя все нормально то нужен компетентный работник моно который шарит как решить вопрос или посмотреть где ошибка
aliwka3
aliwka3
17 января 2023, 14:48
Че за бред? если моно получатель платежа и платеж не получал, что они посмотрят?
18 января 2023, 7:45
Кстати парни в окопах всегда будут мерзнуть ибо это окоп, от того что вы купите пару носков ничего не изменится. Но от куда вам знаешь если вы не служили
Danilich
Danilich
19 января 2023, 13:47
Запросите свифтовку у отправителя и пусть моно разыскивает платеж

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008