Монобанк самий жахливий банк! В часи війни «показав» себе хто він!

luda11111 14 декабря 2022, 23:53
Я була клієнтом Монобанку більше 4 років. Для мене це був самий найзручніший, самий найлегший банк. Так як я сама пропрацювала в банку більше 15 років на керівній посаді і знаю всю банківську бюрократію, можу порівняти. Але в часи війни МОНОБАНК показав своє істинне лице. Замість того, щоб підтримувати один одного, то він без попередження почав блокувати картки, вимагаючи при цьому джерела походження коштів. Я надала довідку про перевод мені фінансової допомоги від громадян Німеччини. Але це їх не влаштувало, вони захотіли документи про походження коштів громадян Німечини. Після цієї вимоги я була в легкому шоці. Уявіть, німці вирішили мені допомогти в часи війни фінансово, а я буду просити в них довідку де вони взяли ці кошти. Любі моі, дорогі украінці ми сама крута нація в світі! Обходьте Монобанк по можливості далекою дорогою! В такі важкі часи можна легко виявити хто є хто.
monobank
monobankua 15 декабря 2022, 16:42
Нам щиро шкода, що вам довелося зіткнутися з цією складністю. Ми самі не любимо зайву бюрократію, але, на жаль, ми не маємо можливості обійти цю процедуру.
Хотіли б звернути вашу увагу, що будь-яке зарахування може випасти на перевірку і потрібно надати документи, що підтверджують походження коштів. Ці дії регламентуються Постановою НБУ та законодавством України, всі банки мають працювати у рамках правового поля.
Для уточнення даних, написали вам у особисті повідомлення

sanook
sanook
15 декабря 2022, 0:29
Монобанк Вам дякує, і вашим партнерам із ФРН. Тепер то є їхні кошти. Якщо є ще надсилайте бо дуже скрутне становище у нього.

П. С. Шутка
Jokets
Jokets
15 декабря 2022, 7:14
Человек говорит что работала в банка, но жалуется на фин мониторинг. Браво
BiGGudi
BiGGudi
15 декабря 2022, 9:14
Судячи з змісту коментаря, ключове слово «работала»
16 декабря 2022, 16:40
Може менеджером з клшнінгу?
15 декабря 2022, 7:29
Хахаха дайте мне тоже помогут граждане Германии — а тоже так хочу,
MadamSergeevna
MadamSergeevna
15 декабря 2022, 8:01
Просто интересно какая там сумма, люди переводят/выводят и ничего не спрашивают у них. Наверное сумма была слишком больше, чем привычна для автора.
15 декабря 2022, 8:12
Еще интенесние почему именно переводили денги автору отзыва — что это за такая адрессная помощь такая.
15 декабря 2022, 9:42
Самое печальное вот таких работников как автор в банках очень много — отзыв хорошо показывает компетенцию, квалификации и вообще способность думать…
15 декабря 2022, 10:51
Так после того как вы предоставите справки о доходах граждан Германии вас заставят предоставить справку на тех, кто им дал этот доход.
Банк пытается сохранить ликвидность на счетах за счет жесткого финмониторинга, что удержать по-максимуму долго ваши деньги (полгода-год) и рассчитаться с другими клиентами за счет ваших денег
15 декабря 2022, 12:16
ОБС?
OkeyDoki
OkeyDoki
15 декабря 2022, 20:54
А подумать о том что типа под помощью может быть отмыв средств. Гений подумать сложно, да?

Забыл что сейчас военное время и некоторые индивидуумы решили что можно под шумок сделать некоторые хорошие операции, а фин мониторингу банка рассказать о том что это типа помощь…
15 декабря 2022, 22:54
Я вже обійшов 😁ніхто не робив мені правда перекази, а я робив весь час комусь, але раптом заблокували додаток нічого непояснюючи, а ні сказали шоб повернув кредні кошти, які були в той час у пільговому періоді, я зрозумів що котики ***, закинув потрібну суму і з ними попрощався
16 декабря 2022, 9:28
Так попрощалися, що ні одного відгуку на мінфіні не пропускаєте
16 декабря 2022, 20:52
Та просто цікаво почитати як вони пробивають дно😁 А відгуки я не тільки тут залишаю,у мене там були запрошені люди по моїй силці,то раніше я рекламу виходить їм робив та ще і безкоштовну виходить, а тепер шкодую про це,нікому не рекомендую
17 декабря 2022, 20:45
Чому ж безкоштовно? Якщо люди за вашим посиланням реєструвалися, то ви отримували по 50 грн
16 декабря 2022, 13:01
+1 попрощавшийся, просто агонию щманебанка интересно наблюдать, как люди последние депозиты вырывают неделями и километровые очереди занимают в универсале.
Уже запасся попкорном в предвкушении временной администрации
16 декабря 2022, 16:41
Скоріше ти стать зміниш, щоб відповідати всім параметрам покинутої дівки =)
SergeyNina
SergeyNina
15 декабря 2022, 23:18
Вы же в банке работали и знаете правила. Но справка о доходах
16 декабря 2022, 16:42
Навіть в ці скрутні часи цей відкуг то просто ЩОСЬ.
А як безкоштовний бонус — в коментарях покинуті дівки з поважним виглядом обговорють дефіцит ліквідності та тимчасову адміністрацію…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк самий жахливий банк! В часи війни «показав» себе хто він!