Монобанк списав і не повертає гроші

oleg081 14 декабря 2022, 23:24
За останній тиждень вже двічі сталася ситуація, коли я намагався зняти готівку в банкоматі за кордоном, з мене списують гроші, банкомат видає помилку і нічого не видає (готівку) — в результаті ні грошей готівкою, ні грошей на рахунку. Спочатку (після першого разу) подумав на місцевий банк, але той факт, що це були два різних банкомати і те, що з картки іншого банку все працює без будь-яких помилок, ці факти викликають певні сумніви у версії, що щось не так з місцевим банком. Підтримка, яка на мій запит, що мені робити, пропонує піти спробувати в іншому банкоматі (як я можу це зробити, якщо мої гроші списали з картки і не повернули?) і каже, що мені потрібно чекати від двох тижнів до двох з половиною місяців, теж розчарувала. Унаслідок якихось помилок у роботі у мене ні грошей на картці, ні грошей готівкою, і мені потрібно якось перетерпіти кілька місяців без крупної суми грошей (котру я мабуть знімав не просто бо мені так захотілося, а щоб терміново щось сплатити), поки це питання вирішується. Дуже сподіваюсь що колись мені повернуть мої гроші.
monobank
monobankua 15 декабря 2022, 19:28
Нам щиро шкода, що вам довелося зіткнутися з цією складністю.
Бачимо, що колеги склали запит по цих операціях, зараз він знаходиться в роботі.
Ми очікуємо, що банк зробить повернення в термін до 12 днів з моменту спроби зняття.
Якщо ж банк не зробить повернення на вашу карту в зазначений термін — ми подамо документи в платіжну систему для оскарження цих транзакцій.
Якщо у нас будуть новини для вас по цих операціях — ми обов'язково з вами зв'яжемося. Ми робимо все для захисту ваших інтересів.

sanook
sanook
15 декабря 2022, 0:33
Ключьове, що КОЛИСЬ ПОВЕРНУТЬ. Як повернуть повідомте.
15 декабря 2022, 13:30
Колись — это когда? и на что мне жить пока их не вернули?
Давайте вы мне свои деньги переведете, а я вам их когда-то верну? Как только мне банк вернет мои. Для вас же не проблема остаться на три месяца без своих денег?
15 декабря 2022, 5:16
А зачем вы дублируете свой же отзыв, который уже выложили буквально 40 минут назад ? По принципу — В 2 раза больше выложите, то в 2 раза более правы будете???
15 декабря 2022, 13:32
16 декабря 2022, 5:18
#Так ошибочно случилось. Уже все исправили. А почему у вас это столько эмоций вызывает?"

Тут чистое любопытство. Мало ли. Может и в самом деле если напишешь 2 одинаковые отзыва, то и проблема в 2 раза быстрее решится
Jokets
Jokets
15 декабря 2022, 7:15
А чем этот отзыв вообще относиться к моно банку?
15 декабря 2022, 13:31
А вы подумайте. Подсказка: одна и та же проблема с картой в разных банкоматах и отсутствие проблем с другой картой в этих же банкоматах.
Danilich
Danilich
15 декабря 2022, 10:47
Тут груда жалоб была про невыдачу валютных депозитов, теперь дошла очередь уже и до невыдачи валюты с карт, это значит что у банка нету денег на счетах, поэтому и отказ в разных банкоматах
16 декабря 2022, 9:31
Про валютну карту нічого не написано) З гривневих закордоном також можна знімати
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 декабря 2022, 22:59
Банк просто несплатоспроможний,тому утікати поки не пізно,у кого тут депозити є
16 декабря 2022, 9:32
Кошти вам видає власник банкомату, а не монобанк, тому я не розумію чому ви вважаєте що це проблема саме з боку моно Для того щоб робити покупки необов’язкова готівка. Чому не можна оплатити картою або телефоном?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк списав і не повертає гроші